Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az utóbbi 2 napban elég...

Az utóbbi 2 napban elég sokkal kevesebbet mozog a babám mint eddig. Vajon azért jól van? észrevenném ha nem lenne jól? 30hetes vagyok..

Figyelt kérdés
Az utóbbi 2 napban a szokásosnál kevesebbet mozog a babám.Néha csak akkor mozdul meg ha olyat csinálok amit tudom hogy nem szeret(pl hátonfekvés).De ő ennél azért sokkal aktívabb szokott lenni.Veletek szokott ilyen lenni?
2008. ápr. 6. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet csak ilyen időszaka van, a lényeg hogy egész nap mindig legyen róla valami jelzésed,a napi 10 megvan átéagban? Mondjuk ez a számolás sem lehet kiindulópont, szval szerintem nyugodj meg nem egyformán aktívak,van amelyikük frontérzékenyebb.Meg lehet kicsit leszűkűlt a helye odabent.A dokinak megemlítheted, csak megnyugtat majd.
2008. ápr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én 32 hetes vagyok, és az én babám is lustább mostanában, illetve kevesebb a helye is. Már nem érzek olyan erős rugdosást, mint pl. 2 hete, inkább csak mocorgást, bökdösést. Biztos, hogy vannak a babuciknak is ilyen időszakaik, mint nekünk, hogy még megmozdulni sincs kedvük! Én is elő szoktam csalogatni, kényelmetlenül ülök, fekszek stb... Na és akkor megnyugszom!

Ne aggódj, biztos most kicsit lustibb!

További szép heteket!

2008. ápr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is kevesebbet mocorog a front miatt.

28 hetes kismami

2008. ápr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat lányok.Szerencsére azóta már "belehúzott"a kis drága::))
2008. ápr. 7. 17:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!