Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felfújódás ellen mit tehetek?

Felfújódás ellen mit tehetek?

Figyelt kérdés

7 hetes vagyok és napok óta estére mindig felfújódok. Akkora a hasam, h. a környezetemnek már "gyanús" pedig ilyenkor még ez nem jellemző. A felfújódáshoz székrekedés párosul. Olvastam az eddigi hasonló kérdéseket, én sokat mozgok (főképp sétálok) sok gyümölcsöt eszek és sok gyümölcslevet ill. ásványvizet iszok. Már ha folyadékra nézek kipukkadok!

Mit tegyek?


2008. ápr. 5. 19:10
 1/4 anonim válasza:
Az espumisan gyöngy jó rá, és terhesek is szedhetik aszthiszem.
2008. ápr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez a puffadás sajnos ennek a szép állapotnak a velejárója.nekem a rennie vált be.

boldog babavárást

2008. ápr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem semmi sem vált be, a 6. héttől a 12 hétig ezzel szenvedtem. Mindent kipróbáltam, rostok, gyümölcslé, mozogtam is, de semmi. Az espumisan jó, ha használ, nekem az sem használt. Búzakorpát tettem joghurtba, ez talán enyhítette a tüneteket.

Viszont érdemes sokat inni (2-3liter), mert ez enyhíti a székrekedés tüneteit.

Egyedül a kamilla teát nem próbáltam ki, azt irták, az jó a székrekedésre. (Ezen kívül tamarinlax lekvár, és paraffin).

Sajnos ez "rossz" velejárója a terhességnek. De elmúlik 12. hét után.

2008. ápr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Espumisan,rennie!!!Nekem csak ez segitett!!De elmulik a 13 hét után.
2008. ápr. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!