Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Veletek is ez van?...

Kismamák! Veletek is ez van? Pár hete jóval több a folyásom az átlagosnál,kicsit a színe is sötétebb és a szaga is erősebb.

Figyelt kérdés

Ezt a párom is megemlítette. :S

Pedig tisztálkodok rendesen,de sajnos ez van...

Mi lehet a baj? Mit tegyek ellene?Az orvosnak olyan ciki lenne mondani...veletek is előfordul ilyen?


24 hetes kismama


2009. jún. 1. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vmilyen fertőzés lesz.Kismamáknál sajna gyakori,feltétlenül menj el a nődokidhoz,vesz le kenetet,meg ír fel valamilyen hüvekykúpot,vagy tablettát.
2009. jún. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig a doki tud csak segiteni a kenet eredmenye alapjan,nem erdemes maganszorgalombol kiserletezni!Sokan feluletesen kezelik a terhesseg alatti folyasokat pedig a kezeletlen felszallo fertozes kozepidos vetelest is okozhat,ugyhogy irany a doki!!!!(PAR NAPI KEZELES UTAN RENDBEJOSSZ)30 hetes
2009. jún. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Elmegyek dokihoz,hiszen a kislányom a legfontosabb! :)

Köszi nektek!

2009. jún. 1. 14:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez bizony fertőzés!Mindenféleképpen menj el orvoshoz,nekem is volt,már már világosbarna színű lett a folyás,ügyeletre rohantam,bent is fogtak a kórházban.23+6 napos terhes voltam,fenyegető vetéléssel engedtek haza 4 nap után.Most vagyok 25+6 napos.mind ezt eltudod kerülni,ha időben mész orvoshoz!

Sok sikert!!!!!!!

2009. jún. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Úristen,a frászt hozod rám!!!

Nekem is világosbarna a folyásom...

2009. jún. 1. 17:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!