Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fáj a torkom, és meg vagyok...

Fáj a torkom, és meg vagyok fázva. Mit tegyek hogy kicsit enyhüljön?

Figyelt kérdés
15 hetes vagyok, és két napja alig tudok nyelni. Gyógyszert nem szeretnék szedni, a teától nagyon érzékeny a gyomrom. Mit tanácsoltok? Elóre is köszi!
2008. ápr. 5. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia kb 1 hónapja nekem is fájt a torkom nagyon és Tantumverde sprayt használtam Ez a nyálkahártyáról szívódik fel. Recept nélkül lehet kapni. Keress rá a neten a beteg tájékoztatóban minden benne van.
2008. ápr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csipketea...Veszel drogériában,herbáriában csipkebogyót,és szobahómérsékletű vízben 5-6 órát áztatod,majd leszűröd és melegíted.Nem szabad forralni.Mézet tehetsz bele.Teli van C vitaminnal,és a forró tea enyhíti a torokfájást.Amúgy a méz is nagyon jó,csak úgy magában kanállal.

Meg amit én használtam megfázásra: Sunbrezee olaj,de ehhez nem olyan egyszerű hozzájutni.Kicsit a nyelvedre és kész.Nézz utána googleban.

Mindenféle mentolos történetek is jók ideig-óráig.

2008. ápr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyél mézet meg kamilla teát, az fertőtleníti a torkot.De ehetsz negrót is .
2008. ápr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a homeopátiás oscillococcinum-ot szedtem ugyanezekre a tünetekre és a másfél éves kisfiamnak is ezt adtam, és teljesen rendbe jöttünk 3 nap alatt.
2008. ápr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én propoliszos szopogatócukorkát szedek a torokfájásra+ mézes citromos teát iszok , nekem beválik eddig ,enyhültek a tünetek
2008. ápr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!