Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik ezek az erős nyilallások...

Mik ezek az erős nyilallások a hüvelyemben, vagy húgyhólyagomban a 38. hétben?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 4. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is van időnként, főleg este jön rám :) szintén 38 hetes vagyok, és szerintem ezek már jóslófájások, de azt is mondják, hogy most nő a leginkább a méh, és annak a tágulása okozza ezt a szúró fájdalmat. Már mindjárt szülünk, ne aggódj :) Egyébként nekem néha annyira fáj, hogy hanggal is kísérem :) De örülök a fájdalomnak.

És neked csuklik a babád? Mert lehet, hogy nekem is csuklik, csak nem veszem észre.. Létezik ez?

Pusszancs

2008. ápr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát, nekem elég sokat csuklik. Naponta 2x minimum, és elég sokáig tart. Már attól is félek, hogy ez is bajt jelent...
2008. ápr. 4. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!