Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megfázásra milyen ötletetek...

Megfázásra milyen ötletetek van terhesség alatt?

Figyelt kérdés
27 hetes terhes vagyok. Sajnos el kellett vinnem a lányomat a dokihoz, mert lázas volt. Gondoltam hogy nem-e szedek majd ott össze valamit, de nem tudtam mit tenni. Hát úgy néz ki hogy össze szedtem, mert másnap estére nagyon pocsékul lettem. Orrom folyik, fáj a torkom kicsit, nagyon rossz a közérzetem, fáj a fejem sokat és nagyrészt gyenge vagyok, mindenem fáj. Hársfavirág teát ittam és akartam venni, de egy másik gyógyszertárba már nem ajánlották (korábban másikban igen)terhesség alatt. Van valami ötletetek?
2012. jan. 29. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én most estem át ugyan ezeket nekem be vállt a klasszikus negro és a citromos tea, illetve a sok pihenés! A legjobb este lefekvés előtt meginni egy jó forró teát majd egyből a paplan állá bújni hogy kiizzad!(5 hetes kismamam) Jobbulást kívánok!
2012. jan. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van, paplan, meleg tea, soook meleg tea, citrommal, negro, grapefruit, ha esetleg köhögnél, egy kis stodal szirup, kamilla tea esetleg (nekem ezt javasolta a védőnő meg a férjem is, ő doktor bácsi:)). Jobbulást kívánok Neked!
2012. jan. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hagymatea!
2012. jan. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fogsz két gerezd fokhagymát, fokhagymanyomóval összetöröd őket, és rákened egy pirítósra vagy sima kenyérszeletre. Edd meg, délelőtt és délután is egyél 1-1 ilyen kenyeret. Olyan mint a lórugás. Én már amikor elkezdem érezni, hogy valami nem stimmel, rögtön ehhez nyúlok. A múltkorinál a délutáni kenyérre már nem is volt szükség. Olvass utána interneten, hogy mennyire hatásos a fokhagyma. És a lényeg, hogy összetörve egyed, mert bizonyos hatóanyagai csak úgy működnek.
2012. jan. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben jártam a terhességem alatt:nagyon durván meg voltam fázva;én a páromtól kaptam el,míg ápolgattam.Semmiképpen nem akartam gyógyszert szedni;így én a homeopátiás Stodal szirupot+Oscillococcinum-ot szedtem (ajánlotta a gyógyszerészünk).Ha valaki,akkor én NEM hittem ezekben a bogyókban;de valami miatt mégis működik.:) Kíméletes és a babának nem árt.Nekem is ez volt az elsődleges szempont.Ja és mellé baromi sok tea.De szerintem az magában nem elég.Nem jó a pocaklakónak,ha a mama sokáig beteg :(.Érdemes kipróbálni! :)
2012. jan. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Citromos tea csipkebogyóból mézzel meg fokhagymás piritós gránátalma, ribizlilé,szeder nekem bevállt 2 nap alatt átestem rajta. ha szárad a torkod,szád párologtass kamillát, mentát. pihenj sokat bujj be az ágyba és szellöztess 2 óránként 10 percet. egyél sok c vitamin tartalmú zöldséget-gyümölcsöt.jobbulást
2012. jan. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a jó tanácsokat! tegnap a hagymateát ajánlották gyógyszertárban, elég sokat ittam délután meg este, de mára nem lettem jobban, sőt rosszabbul és éjjel sem aludtam semmit. Ma megpróbálok sokat pihenni és kipróbálom a fokhagymát. Ettem sok gyümölcsöt, még teázok majd. Bízom benne hogy holnapra jobban leszek, mert a gyereket vissza kell vinni a dokihoz és már bölcsibe kellene szerdától mennie. Remélem nem kapja el tőlem! Még egyszer köszönöm mindenkinek! Üdv: Szilvi
2012. jan. 30. 10:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!