Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Csak Csajokban milyen...

A Csak Csajokban milyen baba-mama kapcsolatépítésről volt szó már pocakos korban?

Figyelt kérdés
Volt szülésfelkészítő valami is megemlítve a 37. héttől. Sajnos csak ennyit hallottam, de nagyon érdekelne, hogy mi is ez pontosan, mi a módzser neve, hol érhető ez el. ( Volt a Korai Fejlesztő Központról is szó, de ez nem az, mert ha jól értettem itt babák mozgását fejlesztik, a másik témával, ami engem érdekelne egy másik csapat foglalkozik.)
2008. ápr. 4. 10:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Hidas György professzor és Raffai Jenő doktor dolgozott ki egy módszert arra, hogy hogyan lehet a kommunikálni és a kapcsolatot fejleszteni a magzattal.

Itt bőven olvashatsz a témáról szerintem: [link]

A korai fejlesztő programot Czeizel Endre lánya csinálja. Ez olyan babáknak van kitalálva, akik valamilyen sérüléssel születtek. Tehát ez teljesen más téma...

A neten mind a két témával kapcsolatban nagyon sok anyagot találhatsz.

2008. ápr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!