Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért mondják, hogy ne magne...

Miért mondják, hogy ne magne b6-ot szedjek, hanem magnéziumot? Mostmár nem értem!

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt szó szerint így mondták?

Csak mert én most váltottam MagneB6-ról Béres Magnézium+B6-ra. Szóval abban is van B6. Az egyébként a magnézium felszívódását segíti.

Én legalábbis így tudom.

2009. máj. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt szedj amit az orvosod ajanl es nem amit masok.Nekem pl.ajanlottak a Magnerot-ot,mivel sokkal nagyobb a magneziumtartalma mint a magne b6-nak.Haskemenyedesre minden kismama ezt szedi,megkerdeztem a dokitol aki nekem no-spa-t irt fel nem magneziumot,szoval minden eset egyedi,meg akkor is erdemes az orvosra hallgatni ha csak artalmatlan vitaminrol van is szo.
2009. máj. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Jó a Magne B6 de vannak nála jobbak.Én pl: a Megnesii Citricit szedem de valóban többet ér mint a Magne B6. Pedig elötte csak azt szedtem.De mikor komolyan keményedtem ezt adták helyette és el is múlt 2 hét alatt.Azóta is csak a Megnesii.
2009. máj. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Magne B6-ot irt az orvos,napi 3x2-t,aztán rádöbbentem,hogy ez mennyibe kerül 1 hónapban, és átváltottam a Béres magnézium+B6-ra, ami havonta csak ezer Ft. Mondtam a védönönek ,hogy váltottam,azt mondta,hogy ha nekem jó akkor szedjem azt. Lehet,hogy jobb a MagneB6,de én nagyondrágának tartom,mert sokat kell belöle bevenni. Azt hiszem, 4 db MagneB6 tartalmaz annyi magnéziumot,mint 1 Béres.
2009. máj. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azért szedek magneb6-ot, mert nem keményedek annyira, mint a többség, és elég napi 2-3 Magne b6. Mondjuk ma még be sem vettem, de éjszakára azért nem hagyom ki. Egyébként valóban kisebb a "dózis" és drágább is.
2009. máj. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!