Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a 4D ultrahang vizsgála...

Milyen a 4D ultrahang vizsgálat színvonala a Pétery S. utcai kórházban?

Figyelt kérdés
Kedvesek, alaposak voltak? Ajánlanátok a helyet? Köszönöm.
2008. ápr. 3. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,

Én kötelező vizsgálatra járok oda a nyaki redő+ genetikaim ott volt.2 különböző hölgy vizsgált, volt nagyon prfi a szőke hölgy, sajnos nevet nem tudok, és van egy genetikus, aki nagyon ott van a szeren de annyira nem ismerte még 2 hete a gépet, így nem készültek jó fotók.Amúgy azóta már bele is tanulhatott, meg voltam elégedve, de a profi a biztos. :o)

2008. ápr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én voltam két kötelező ultrahangon délelőtt, és nem is gondoltam volna, hogy ilyen profi is lehet egy kórházban az ultrahang. 22 hetesen kipróbáltam mozit is egy délután, amit ugyanaz a kedves hölgy csinált, aki délelőtt is volt. Ez még jobb volt, mert mindet végigmutatott a picurkán, aki hálából fotogén arcocskáját mutatta, így lett egy pár jó képünk róla. Szeretnék még menni, majd a 28. héten, mert tele vagyok kérdéssel, amivel a dokim nem sokat foglalkozik. Én ajánlom kipróbálásra mindenképpen! Kata
2008. szept. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!