Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A só mentes étrendbe csak sót...

A só mentes étrendbe csak sót nem lehet használni?

Figyelt kérdés
..tehát mindenféle más fűszer mehet ugye?kakukkfű stb. persze kivéve a só tartalmú vegeta meg ilyenek.21 hetes vagyok és már most ödémás a lábam :o( szörnyű
2008. ápr. 3. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Só és ételízesítő kizárva, továbbá a sótartalmú élelmiszerek is. Nekem a felvágottak közül egyedül a párizsit javasolták, fehérjeként még tojást, túrót, natúr joghurtot. Egész nap töménytelen mennyiségű zöldség és gyümölcs, valamint csalánteát iszom. Tudom, hogy szörnyű, de amennyire csak lehet be kell tartani Te és a babád érdekében. 37 hetes kismama
2008. ápr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Előszöris köszönöm a választ, de akkor ez azt jelenti, hogy csirke mellet vagy pulykát nem ehetek?Jesszus, én nem bírom ki hús nélkül :o(

Biztosan nem ehetek husit?

2008. ápr. 3. 15:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy ne ehetnel husit,es az a jo,ha csirket,pulykat,halat eszel,persze naturkent megcsinalva.

Ne felj En 18 hetes vagyok,es nekem is vizesedik a labam,es megprobalom betartani,de nagyon nehez,mert tenyleg a so megadja az etel izet,de a babaert mindent meg kell tenni,h egeszseges legyen.

Igazabol sot es a fuszeres dolgokat kell kerulni,es persze sok zoldseget es gyumolcsot enni,ami szinten nehez nekem mert nem vagyok nagyon gyumis sem es zoldseges sem.

Nagyon boldog babavarast kivanok!

2008. ápr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Látom van sorstársam is :oD

Köszi a választ, további szép napot.

2008. ápr. 4. 08:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!