Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor van a 3. nagy ultrahang?

Mikor van a 3. nagy ultrahang?

Figyelt kérdés
28 hetes terhes vagyok, és úgy tudtam ilyenkor csinálják a 3. kötelezőt. Voltam is a dokinál, de azt mondta előbb csinálunk egy labort a 30. héten és majd utánna az uh-ot. A 2. uh-om a 19. héten volt. Ez rendben lenne?
2008. ápr. 2. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem az első 5 hetesen volt, utána a kötelező 12,18,28,32 hetesen , utána még nem tudom, de 36 héten már nstre kell menni.

Amúgy minden doki més minden kórház kicsit másképp csinálja. Ha kéred, lehet csinál egyet.

2008. ápr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1.UH 8.héten a terhesség megállapítására van, 2.UH 12.héten Down-kórra szűrés, 3.UH 19.héten genetikai szűrés, 4.UH 31.héten a baba növekedésének ellenőrzése, 5. UH 36.héten szintén a baba növekedését nézik, innentől NST:
2008. ápr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. terhesség megállapítása

2. 12.hét

3. 19. hét

4. 30. hét

5. 36. hét

6. 38. hét

Ezek nálunk a protokoll szerinti UH-ok, ettöl több is lehet, ez a dokitól is függ. Nekem volt 16.,23.,33. héten is.

2008. ápr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!