Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17hetes vagyok. mikor fogom...

17hetes vagyok. mikor fogom érezni hogy megmozdul a baba? és a nemét mikor tudja megmondani a doki?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 2. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Én a 18.hét végén éreztem előszőr,hogy megmozdult a pici.

Ez egyénenként változó.Van aki hamarabb megérzi ,de legkésőbb a 20. héten érezni kell.

Nekem a 19. heti ultrahangon már látszott a baba neme,mert pont úgy fordult.

4D-s ultrahangon ha szerencséje van valakinek már hamarabb is kiderülhet. Hogyha szégyenlős a babád akkor lehet,hogy később fogod megtudni a nemét.

2008. ápr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Már bármikor érezheted a picit, a 22. hétig bezárólag. Én a 18. héten lettem biztos benne, hogy ő mozog a pocimba.

Az uh 16 hét után tudja megmondani a pici nemét, de függ attól, hogy hogy fekszik. Nekem a 18 hetes vizsgálaton telibe kapták a popóját, és kiderült, kislánykám van. Ez azóta sem változott.-)

30 hetes kismama

2008. ápr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én 14 hetesen voltam 4D-n, már ott látszott, hogy kisfiú.

Holnap lépek a 17. hétbe, még sajnos én sem éreztem őt, már nagyon várom:-)))

Boldog babavárást

2008. ápr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én 18-19.hét körül éreztem a mozgását, akkor már biztos voltam benne, hogy őt érzem.és a 19.heti ultrahangon láttuk a kukacát :D

ez attól is függ, hogy hogy helyezkedik.

boldog babavárást

2008. ápr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én ma voltam dokinál, nagyon virgonc volt a babóm de csak nem akarta megmutatni, pedig elég sokáig leste a doki a monitort. Most már 18 hetes vagyok, de előbb is kiderülhet, ha a baba akarja. Mostanában kezdtem el én is érezni valamit, de még nem vagyok mindig bisztos, hogy Ő az.

Sok sikert

2008. ápr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nekem a 16. héten is csináltatott a dokim uh-ot,ott azt monták,hogy lánynak tűnik, de ez még nagyon nem biztos. A genetikai uh miatt a 18. héten elmentünk 4D-re, ott biztosra mondta a doktornő, hogy kislány,és ezt a saját szemünkkel is láttuk :-) És azt is mondta, hogy még kb 2 hét mire fogom érezni a mozgását a méretei alapján...teljesen igaza is lett. A 20.héten kezdtem csak megérezni, de azóta folyamatosan és egyre erősebben, egyre többet rugdos.

Üdv, 22hetes kismami

2008. ápr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16 hetes vagyok, és tegnap óta érzem a picit, igaz nagyon gyengén még. Ez a második terhességem, de az elsőt is 16 hetesen kezdtem érezni. Az elsőnél a 18 hetes genetikán mondták meg a nemét, és igazuk lett. A mostanit még nem tudom, remélem 2 hét mulva kiderül.
2008. ápr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Elvileg a 14-18 héten szokták érezni a magzatmozgásokat. Nekem a 17. héten mondták meg a 4D UH-n hogy fiam lesz, de a tesóméknak pl. a 13. héten kiderült már, hogy mi a baba neme. :)

2008. ápr. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyénenként változik, mikor érzed a magzatmozgást. Én nagyon elütök az átlagtól, 13 hetesen már éreztem a picurt, azóta egyre intenzívebben. De állítólag a 18-20 hét körül általános.

A nemét a 18. heti uh-n mondták meg és 3 héttel később a 4D-n is megerősítették. Kislányt várunk!:-)

Boldog várandósságot és könnyű szülést kívánok!

25 hetes kismama

2008. ápr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!