Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhesség látszik...

Vivianaaa kérdése:

7 hetes terhesség látszik hasi ultrahangon?

Figyelt kérdés
december 6.án menstruáltam utoljára tehát 7 hetes a terhességem. voltam dokinál kórházi terhességi tesztem pozitiv lett, ma csinált hasi ultrahangot de azt mondta ő semmit nem lát, melleim feszülnek, és hányingerem is van. Jövö hét kedden megyek egy másik nőgyógyászhoz, de már nagyon kétségbe vagyok esve.. szerintetek mi lehet,mert én már nem nagyon értem, első babám lenne.
2012. jan. 18. 00:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van, akinek igen, van, akinek nem, de én úgy tudom, hogy ha hasin nem látják, akkor megnézik rögtön hüvelyivel is. Az biztosabb.
2012. jan. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem mar az 5. heten latszodott hasi uhval, marmint a petezsak csak. De, ahogy irta az elozo valaszolo is, mindenkinel mas. Megnezhettek volna huvelyivel, azzal tobbet latott volna. Remelem, babat varsz, szoritik, sok sikert!
2012. jan. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
7+2 hetesen teljesen jol latszott, lattuk a kis szivet is dobogni. :)
2012. jan. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

7 hetesen már látszania kell, de azért ne aggódj, van olyan, hogy a doki nem ért az uh-hoz. Főleg az idősebbek, akik még nem ezt tanulták, nagyon rosszul tudnak vele diagnosztizálni. Az én dokim jó fej, kedvelem nagyon, de uh-hoz ő se ért.

Az is lehet, hogy fiatalabb a terhességed, hiszen nem törvényszerű, hogy pontosan középidőben foganjon. Lehet, hogy későbbi a babóka és még nem is 7 hetes, csak mondjuk 5, akkor nem feltétlenül veszi észre, főleg, ha vastagabb esetleg a hasfalad. Mondjuk ilyenkor szoktak javasolni hüvelyi uh-t.

Valószínűleg nincsen semmi probléma, a másik doki már minden bizonnyal egy dobogó kis szívecskét is fog neked mutatni jövő kedden. :-)

2012. jan. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Másodikat várom, de mindkettőnél csak hüvelyi uh-ot csináltak a 12. hétig.

Tegnap volt először hasi uh, a 15. héten.

Én is felkeresnék egy másik dokit, a 7 hetes terhesség egy hüvelyin már jól látszódhat. Nekem a 6 hetes és pár napos is mindkét alkalommal látszódott, szívpulzálással együtt.

2012. jan. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha dec. 7én volt az utolsó mensid, nem vagy még 7 hetes! Számolj utána egy kalkulátorral. Nincs még veszve semmi, drukkolok.
2012. jan. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :) nagyon remélem h minden rendben lesz és már kedden látszani fog a pici :)
2012. jan. 18. 11:59
 8/11 anonim ***** válasza:

De ugye megírod majd nekünk? Előző vagyok.

Drukkolok!

2012. jan. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szia!Nekem is dec 6-án volt utoljára mensim, és ma voltam orvosnál, de nem is próbálta hasi uh-al. Hüvelyivel szépen látszott :D Az előző babóval 8 hetesen mentem először, és hasival próbálkozott egy másik doki (mert sajnos az enyém szabin volt) nyomkodta ezerrel,h lásson valamit! Szerintem semmi gond! Kiváncsi vagyok
2012. jan. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
persze mindenképpen meg írom nektek alig várom hogy kedd legyen :)
2012. jan. 19. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!