Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mi lehet? 23 hetes terhes...

Ez mi lehet? 23 hetes terhes vagyok. olyan mintha zsibbadna a hasam. nem bent, inkább a bőrőmön érzem :S

Figyelt kérdés
2008. ápr. 2. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdekes...Nem lehet száraz a bőröd?
2008. ápr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát nemtudom.csak úgy jött.itt ülök és egyszer csak éreztem, de pár másodperc és ennyi.

azért köszi

2008. ápr. 2. 11:40
 3/5 anonim ***** válasza:
nő a pocid. :) én most 28 hetes vagyok, már nem zsibog a bőröm, de míg ez volt a helyzet, olyankor egy kis krémmel átdörgöltem óvatosan a hasam, attól elmúlt :).
2008. ápr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ, eddig minden este kentem, akkor többszőt tegyem egy nap?


boldog babavárást

2008. ápr. 2. 12:54
 5/5 anonim ***** válasza:
én 29 hetes vagyok és nekem volt ugyanez, de szerintem az nem a bőröd inkább a hús nem??? Az azért lehet mert nyom valami ideget. nekem is szokott főleg ha többet vagyok fent a kelleténél. Nah meg a magneb6 is segített. De minden nap érzem akár mit tehetek.. :) Ez ezzel jár. :)) De lesz még kellemesebb tünet is :)
2008. ápr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!