Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ártok a babámnak, ha önbarnító...

Ártok a babámnak, ha önbarnítós testápolót használok, a hasamra is ill. narancsbőr elleni krémet?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 00:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Mint minden másra,erre is igaz szerintem,hogy mértékkel lehet.A hasadra viszont semmit ne kenjél!
2009. máj. 27. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ne,én se mertem használni ilyeneket,mert kitudja...Szerintem sima testápoló elég a bőrödre.Mindenkinek kialakul a narancsbőr vagy striák.De hátha te kivétel leszel.Azért ovatosan.Jó egészséget nektek.
2009. máj. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

üdv,

Én mind a kettőt használom, a pocakra is! Dove summer glow és Garnier bőrfeszesítőt. Semmi bajunk! Picur nagyon aktív, nagyon szépen fejlődik, és én is jól érzem magam a bőrömben, 36hetesek vagyunk, nem indul meg előbb a szülés tőle, nem fertőz, nem okoz rendellenességet nála...

Ez én vagyok, nem kell majmolni, meg ilyenek, csak megemlítem, hogy nem feltétlen kell "aggódni"(és féltem a gyerekem, mi előtt valaki a nem aggódást erre vezetné vissza)

Semmi különbség nincs a terhes krémek és a nem terhes krémek között, ezért is használom ezeket, arányokat tekintve olcsóbban jössz ki.

Az önbarnításhoz meg egy saját probléma: alapból katica vagyok, annyi az anyajegyem, de a terhesség alatt a rövid napsugárzás is kihoz vagy 20tucat apró szeplőt, anyajegy szerűt, ezért nem napozok, ha neked ilyen bajod nincs, akkor élvezd a napsütést, és szűrt napon, délután hogy természetes színed legyen, megfelelően védve.

2009. máj. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nem akarlak elkeseríteni, de én több helyen olvastam, hallottam (kozmetikustól), hogy a feszesítő testápolókkal az ellenkező hatást érjük el a pocinkon. Nem az a cél, hogy feszes legyen a bőr, mert annál nagyobb az esélye, hogy szétreped. Persze a stria kialakulása inkább alkati adottság, de mi is sokat tehetünk ellene. Próbálj ki olyan nagyon száraz bőrre ajánlott krémet, ami puhítja a bőrödet, hiszen akkor tud gond nélkül tud megnyúlni.
2009. máj. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A barnító biztos nem árt, mert az egyik kismama újsághoz egy ilyen minta volt csomagolva nemrég, úgyhogy gondolom ha ártana nem tennék bele. A narancsbőr elleni helyett meg használj kifejezetten kismamáknak hasra való testápolót, azt úgy fejlesztik ki, ahogy nekünk tökéletes. :)

Van az Avent-nek is, de van dm-es márka is, nekem most az van és teljesen jónak tűnik, persze még 10 hét alatt bármi történhet.....

29+5 hetes

2009. máj. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az önbarnítós testáopóval bármi baj lenne, de a narancsbőr elleni készítményekre rá szokott írva lenni, hogy terhesen nem lehet alkalmazni. Az olyanokra, mint a garnier vagy a nivea lehet, hogy nincs ráírva, de a jó minőségű gyógyszertárban kaphatókra rá szokták írni. Márha nem "felejtik" ki az utólag ráragasztott magyar fordításból...
2009. máj. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!