Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek az eredmények jók? Sajna...

Ezek az eredmények jók? Sajna nem tudom, hogy a határértékek hogy vannak:(

Figyelt kérdés
Integrált tesztem volt,az eredményeim a következők:Afp 21,13 ng/ml,MOM:0,68.UESTRIOL3:2,48 ng/ml,MOM:0,49.Free b-HcG:13,57 NG/ML,mOM:0,91.INHIBIN-A SZINT:86.60 PG/ML, MOM:0,54
2008. ápr. 2. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
A részeredményeket én sem ismerem, a MOm az 0,75-2,5 ig jó,az Afp átlag 20-80(100) közt van.Lehet neked a MOmra azt mondják kicsit alacsony,ne ijedj meg,minden 2. kismamának téves lesz az eredmény,nekem is alacsony volt0,6, annyi volt,hogy csináltak a genetikai központban egy Uh-ot,és mondták n incs semmi gond,sajnos sokmindentől függ az eredmény,és ha nem pontosan időben veszik le a vért,akkor lehet téves, de azért járj utána az a biztos.A dokid majd úgyis mondja,mert menned kell 18 hetesen genetikaira ezzel az ereménnyel.Szval nyugi,ne hnagyd magad az orvosok által összezavarni.
2008. ápr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

szia.

Köszönöm a segítségedet.A dokim azt mondta minden ok,ne aggódjak.De ahogy olvastam nem biztos h ez az alacsony eredmény jó.Nem küldött genetikaira.Már a 19.hétben vagyok.Az értékelésben azt írták hogy negatív a szűrési eredménye, a Down kockázat 1:7700,Nyitott gerin:1:700.A doki csak a végeredményt mondta.Szóval nem tudom mit csináljak,de rákérdezek újra ha megyek hozzá.

2008. ápr. 2. 11:30
 3/6 A kérdező kommentje:
Elírtam:Nyitott gerinc:1:7000 :)
2008. ápr. 2. 11:31
 4/6 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok,pont ezt nem akartam hogy megijedj,látom a százalékot,akkor nem szükséges genetikai Uh ismétlés,mert ez is egy leellenőrzése az afp-nek,és ez a százalék nagyon jó,sokaknál akkor sem küldik tovább a kismamát,ha pl 1:1200-hoz az eredmény,mert már az is jó,szval ne aggódj ha a doki erre szt mondta nincs gond,az úgy is van,boldog babavárást!
2008. ápr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget,és a megnyugtatást:)
2008. ápr. 2. 11:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon magas lett sznte kerek 3egész!!!Egyböl mentem másnap genetikaira és ott csontról csontra végignézte a picit de aztmondta hogy semmi baj!Viszont azért javasolta hogy vegyük le ujra az afp.Én nemértem ezt az afp dolgot eddig aztmondták tök pontosan a 16.hétbe kell levenni most meg csináltatt velem egy újat pedig már 18hetes vok!
2009. febr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!