Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól és hogyan lehet...

Mikortól és hogyan lehet megkülönböztetni, hogy csuklik vagy mozgolódik a baba?

Figyelt kérdés
25 hetes vagyok, a 17. héttől kezdve érzem a babám mozgását. Kb a 20. hét óta sokszor és elég erősen érzem őt, de azt nem tudom megállapítani, hogy mikor csuklik.
2008. ápr. 2. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:

23 hetes vagyok, 19.héttől érzem a mozgást, csuklást még nem éreztem / vagy nemtudom /.

én is kíváncsi vagyok milyen érzés.

boldog babavárást

2008. ápr. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha az első babád,lehet hogy kell egy kis idő mire meg tudod különböztetni.Ha ütemes kis rángásokat érzel egy bizonyos időn keresztül,akkor valószínű hogy csuklik.De nem minden baba csuklik sokat.Én az elsőnél sokszor éreztem,a másodiknál alig,most ez a babó is sokat csuklik.

Boldog babavárást,üdv

2008. ápr. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen, ő az első babám!
2008. ápr. 2. 09:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Úgy van ahogy azt az előttem szóló írta.

Ütemes kis rángásokat fogsz érzni.Az elején lehet,hogy csak párat és mire felfigyelnél már el is múlik,de biztos lesz olyan is amikor percekig fogod érezni.

A lényeg,hogy ezek a rángások egyforma erősségűek,és ugyanott érzed (az adott időben)valamint ha ráteszed a kezed akkor is folytatódik tovább.

2008. ápr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így igaz :) más érzés mint a mocorgás, nekem kellemetlenebb. van hogy csak 2 perc, de volt már 15 percig tartó csuklássorozata is. először azt hittem valami dobolás féle :) rá fogsz ismerni szerintem :)!!!!
2008. ápr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én a 30. hét után kezdtem érezni,hogy csuklik.Úgy,ahogy előttem írták.Ritmikus,apró "dobolás".
2008. ápr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!