Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 21. hét környékén történik...

A 21. hét környékén történik valami amitől úgy érzem magam mint az első 3 hónapban? Újra bekövetkezik a méh rettentően gyors növekedése?

Figyelt kérdés
Furcsa, hogy az első 3 hónapot megszenvedtem a 16. héttől teljesen "tünetmentes" vagyok és most pár napja annyira feszít a hasam, alig tudok az ágyból felkelni, és hihetetlenül rossz a közérzetem.Valakinek van hasonló ez idő tájt?
2008. ápr. 1. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:

hát igen vannak ilyen hullámok.

és a méhed mostanában éri el a köldököd magasságát, tehát történik egy s más dolog odabenn.

boldog babavárást

2008. ápr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen vannak! nekem pl. 24 hetesen kezdett el megint fájni, feszülni a mellem és bekeményedni a hasam. Ilyet olyan 16 hetesen csinált, olyan egy hétig amíg nőtt, aztán abbamaradt. most megint, egy hete tart, ma kiejezettebben kevésbé jelentkeztek. Egyél magnéziumot feltétlenül, ha nem eszel még akkor magne b6-ból bevehetsz napi 2x, de majd szólj az orvosodnak, hogy szeded, nyugi nem lesz tőle semmi bajod, én is és nagyon sokan szedik.

Jó babavárást!

2008. ápr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!