Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hány hetes kortól hányt...

Ki hány hetes kortól hányt (reggeli, szagok stb. )?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 1. 08:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem kb a 7. héten kezdődött a hányingeres időszak. (Nemcsak reggel, hanem egész nap)
2008. ápr. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!En kb.a 6.-ik hettol es egesz nap,addig a pillanatig amig meg nem mozdult a babam.

Kitartas,tudom nem egyszeru ez az idoszak,de hamar tul leszel rajta es utana elvezni fogod a kismamasag minden pillanatat.:-)

Udv.egy 21 hetes kismami

2008. ápr. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én kilenc hónap alatt egyszer se :)
2008. ápr. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. héttő egész naposak voltak a rosszullétek, és ez a 10. hétig nagyon rossz volt, sokszor hánytam, utána a 13. hétig csak reggel voltam rosszul. Most 16 hetes vagyok és semmi bajom, viszont a szagokra érzékeny vagyok. Kitartás, megéri, és ha elmúlnak a rosszullétek, már úgy fogsz emlékezni rá, mint egy kis apró dologra, ami nem is volt olyan kibírhatatlan.Boldog babavárást!
2008. ápr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia a 6ik hettol a 18ig volt hanyingerem ill volt mikor hanytam sokat segitett a gyomber kapszula aztan a 18 heten egyik naprol a masikra megszuntek ezek a tunetek es jott a gyomoreges. De sebaj egy kisbaba erkezese minden kellemetlenseget elfelejtet majd. Jo egeszseget

30 hetes kismama

2008. ápr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem hánytam, émelygésem sem volt, csak iszonyú gyomorégésem. Kb. a 3. hónapban volt, hogy a pirított mandula szagát nagyon nem szerettem, de azon kívül semmi.

25 hetes kismama

2008. ápr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! 5-14-ig. amíg meg nem mozdult s drágám, addig állandóan,, de van, hogy még heti egyszer-kétszer most is. A szagokra még mindig érzékeny vagyok, de kevésbé, mint eleinte.

28 hetes kismama.

2008. ápr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5-10 -ig, de keveset hánytam,sokat émelyegtem.Nem kívántam semmit,bezzeg azóta...-)

23 hetes kismama

2008. ápr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én még nem is tudtam, hogy terhes vagyok, még a menzeszt vártam és már hánytam.Eleinte reggelente, mostanában a nap bármely szakában.Sajnos.Majd elmúlik.:)
2008. ápr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!