Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor fogom biztosan érezni a...

Mikor fogom biztosan érezni a baba mozgását? 16 hetes vagyok és már nagyon kiváncsi! Milyen érzés ez?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 1. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a 17. héten kezdtem érezni apró, buborékszerű érzésként, aztán a 19-20. héttől már sokkal határozottabb mozgás, rugdosás volt. A 20. hét körül már a férjem is érezte a kezével.

De ez változó, van aki előbb, van aki később érzi meg.

25 hetes kismami

2008. ápr. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak a 22. héten, erre nincs recept.

De tanácsolni tudom, hogy ne lesd, mert annál rosszabb. Én is reménykedtem, hogy érzem 16 hetesen, de csak 18 hetesen lettem biztos benn, hogy ő mocorog.

nekem olyan volt, mintha egy buborék durranna a hasamban , és fokozatosan lesz határozott rugás jellege.

Türelem, ez is el fog jönni.-)

2008. ápr. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Én 16-17 hetesen kezdtem el érezni a mozgását, de csakis úgyis, hogy teljesen kinyújtott lábbal feküdtem.Sok nő azt mondja el kell ernyedni és akkor úgy a nyugalmi helyzetben érzi, de nekem a mai napig hogyha háton fekszek lábam nyújtva kezem a pocimon, akkor tuti, hogy oda rúg.Legelőszőr apró pici buborékot érzel, mintha pont ott szállna fel, de neeeem az a pici baba:oD

Érdekes, hogy a 18. héten a méhszájvizsgálat után a dokim megnézte UH-n és először láttam annyiora elevennek mint akkor és mégsem éreztem belőle semmit.Nagyon fontos a testhelyzet.Kiváncsi lennék, hogy amikor érezm épp mit művel.Amúgy nekem 21 hetesen a hasam jobb oldalon sokkal szélesebb mint balon.Ez azért van, mert a pici lusti rugdos, de a lába mindig a bal oldalon van a teste meg a jobb oldalon :oD

Boldog babavárást.

2008. ápr. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 16-17 hetesen éreztem először (első gyermekem lesz), és olyan érzés, mint amikor valaki nagyon óvatosan végighúzza az ujját a bőrödön, csak éppen ezt belül érzed. Utána már jönnek a nagyobb mozgások, én sosem azt mondom rá, hogy rugdos a baba, hanem, hogy mocorog. Szerintem nagyon jó érzés!!!

Sok boldogságot!

2008. ápr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!