Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 2 gyerekre veszek fel...

Ha 2 gyerekre veszek fel szocpolt, akkor ha nemjön össze a második akkor vissza kell fizetni a szocpolt?

Figyelt kérdés
1 évre lett az első. vagyis lesz mert még nem született meg. De a házunk kertes ház beltere 70nm,és todni szeretnénk hozzzá,de amennyit egy gyerekre kapunk az nem elég kettőre kellene felvenni.De ha esetleg nem jön össze az időre akkor vissza kell fizetni?Mert halotttam olyat is hogy ha orvos igazolja hogy tényleg nem jött össze időre akkor nem.
2008. márc. 31. 01:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor nem kell vissza fizetni, ha valamelyőtök egészségügyi problémája (meddőség, kemoterápia..)miatt nem lehet gyereketek.Egyébként kamatostul kell fizetni sajnos.
2008. márc. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vissza kell igen, hogyha mindenféle egészségügyi probléma mentesek vagytok és mégsem lessz gyerkőc, viszont kétlem, hogy az a kamat nagyobb lenne mintha felnennél egy lakás vagy személyi kölcsönt.Mi is 2 gyerekre vesszük majd fel.Biztosan jobban megéri így.

Üdv

2008. márc. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ennek nézz utána rendesen, kérdezzetek meg mindent pontosan, mert én úgy tudom, hogy mindenképp visszakell fizetni, ha egészségügyi okokból akkor részletekben kamatmentesen kell visszafizetni, ha csak úgy nem jön, mert mondjuk nem akarjátok kamatostól kell visszafizetni :(

boldog babavárást

2008. márc. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!