Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan vehetem esetleg észre...

Honnan vehetem esetleg észre ha szivárog a magzatvíz?

Figyelt kérdés
30 hetes vagyok és pár napja egyfolytában kőkemény a pocakom (napi 4 magnézium mellett) és ma olyan vízszerű folyásom is van...:( Holnap este megyek dokihoz, de nagyon aggódom!
2008. márc. 30. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha a magzatvized szivárog akkor vizes lesz egy kicsit a bugyid. vizes a folyásod vagy nyálkás szerüség? met ha vizese akkor az magzatviz. nemakarlak megijeszteni de szerintem is orvos kell már ide. jo hogy holnap elmész. Már én is aggodom miatatt. ird meg holnap hogy mi van.
2008. márc. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
előző válaszolo vagyok. bár szerintem bentartanak.de
2008. márc. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én nem értek eggyet az előttem válaszolóval.Nekem kb a 12héttől totál vizes a folyásom,és a mai napig is az.De ez nem magzatvíz.Már 3 orvost kiborítottam vele:)De nem magzatvít....28 hetes kismama
2008. márc. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 21hetes korom óta,teljesen tiszta vízszerű a folyásom,de nekem azt mondták,ez egy teljesen normális folyás,ugyhogy szerintem se aggódj azért annyira.
2008. márc. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mára már kiderült mizujs veletek, de nekem is sokszor vízszerű,és nem magzatvíz,de biztosat orvos tudmondani,meg ugye a pocid is keményedik,szval jól tetted,hogy megnézedted magad.
2008. márc. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat! Voltam dokinál és szerinte nem magzatvíz és teljesen zárt a méhszájam.... csak sokat kell pihennem mert nem előnyös a folyamatos keményedés!
2008. márc. 31. 19:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok,akkor oké,vigyázz magatorkra,sok pihi,további szép napokat nektek!
2008. ápr. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!