Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segitség! Lehetséges, hogy a...

Segitség! Lehetséges, hogy a terhességi teszt nem mutatja ki, h terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Elmaradt már több mint egy hónapja a menzeszem és van rá esély, h terhes legyek, de a teszt nem mutat semmit.....
2012. jan. 4. 11:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A sógornőm így járt.38 éves volt(2 nagy fiúgyerekkel),elég összevissza mensivel.Több tesztet is csinált,mind negatív volt.Aztán rákszűrésre ment,és mondta a doki,hogy kb. 10 hetes terhes.
2012. febr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem se mutatott ki elöször a teszt :) utána rá egy hétre csak halványan amit alig lehetett észrevenni. És rá még egy hétre már kimutatta :) 28 hetes kismama
2012. febr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Huuuuhha elég érdekes válaszokat kaptam most, na ezekre soha nem gondoltam volna...holnap megyek a dokihoz....akkor megtudom, hogy mégis mi van... :)Ha kíváncsiak vagytok majd elárulom....
2012. febr. 13. 17:28
 14/14 A kérdező kommentje:
Na szóval, voltam a dokihoz és azt mondta, h nincs semmi bajom...makk egészséges vagyok....azt mondta, h a mensimé ne aggódjak, minden okés, egy szülés után minden helyre jön....nincs baba, de azt hozzá tette, h már itt lenne az ideje :) Azért köszike mindenkinek a válaszokért!!! :)
2012. febr. 14. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!