Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor csináljam meg a tesztet?

Mikor csináljam meg a tesztet?

Figyelt kérdés
15-én kezdődött az utolsó menzeszem, 29-én lehetett kb. a peteérésem, és előtte és utána is egy-két nappal volt aktus. Azt mondják, hogy a második héttől mutatja csak ki a teszt a terhességet. Én úgy gondoltam, hogy csak akkor veszem meg, ha több mint egy hetet késik (mert máskor is volt már, hogy annyit késett). Ti mit gondoltok?
2012. jan. 3. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
szia.én is egy hetet vártam és aztán csináltam meg a tesztet ami pozitív lett.szerintem felesleges több időt várnod!
2012. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csinálhatsz előbb is, ha nem bírod ki, de lehet még negatív lesz, legkésőbb Jövőhét hétvégén már pozitivnak kell lennie, ha pocakos vagy!:)


Üdv: 33 hkm

2012. jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincs baba sajnos :(
2012. jan. 12. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!