Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vízhajtó tea nagyon árt...

Vízhajtó tea nagyon árt 35hetesen?

Figyelt kérdés

Három napig mindegy mi csak folyadék legyen alapon mindet megittam itthon. Az egyik kancsóban kiderült anyósom és sógornőm csalánteája volt, ami vízhajtó, de finom volt, nem éreztem az ízét, és bizony pillanatok alatt megittam. Picurka jól érzi bent magát, ugyan úgy mozog, de aggódok, hogy ne legyen baja, ugye ennyi nem ártott neki?

(bár bevallom jobban éreztem magam, hogy minden víz kijött belőlem, nem vizesedtem, de nem folytatnám)


2009. máj. 22. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

szia.hát vizhajtó teát azt nem szabad inni.De az jó,hogy nem lett semmi baja a babádnak és neked se.Én igy tudom,hogy a magzatvíz miatt nem szabad ilyen teákat inni,mert azt is hajtsa,de ehetsz petrezselyemzöldet az nagyon jó vizhajtó,vagy más természetes növényt.De ez a te idődbe már teljesen normális.Sajna ki kell bírni.Pihenj sokat.és kitartást,sok sikert.

4 hós anyuka

2009. máj. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj,nem esett baja a babának!Különben is ami neked jó,az jó a babának is,szokták mondani!

Sok boldogságot,majd könnyű szülést kivánok!

2009. máj. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!