Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggeli rózsaszín pecsét,...

Reggeli rózsaszín pecsét, mire utalhat?

Figyelt kérdés
légyszi segítsetek.5hetes vagyok,2 napja nagyon halvány rózsaszín maszat van,de csak reggel.megfürdök elmegyek dolgozni,és a munkahelyre érve látom a bugyimon.de aztán egész nap semmi!!!rendes fehér van csak!!!menjek orvoshoz???
2009. máj. 22. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp- Inkább menj feleslegesen,minthogy baj legyen
2009. máj. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!Feltétlen doki,mielöbb.A terhesség alatt sem a barnázás,sem a rózsaszin fogyás,és a vérzés sem megengedett.Lehet,hogy beágyazódási vérzésről van szó,de tekintettel arra,hogy irod,hogy dolgozol,lehet,hogy egyből táppénzre vesznek,mert pihenned kell.Sőt,jó is lenne ha tudnál pihizni.És dokihoz mielöbb,ne legyen bajotok!!!!

Zavartalan babavárást kivánok:Rita(19 hetes km.)

2009. máj. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jaj,most olvastam vissza,"rózsaszin folyás",nem FOGYÁS....

:-)bOCSI,FÉLREÜTÖTTEM:-)a lényegen persze nem változtat!

2009. máj. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenképpen nézzen meg orvos,mint hogy vetélés legyen a vége!És menj táppénzre,mert ilyenkor ajánlatos lenne feküdni!

Jó egészséget!

2009. máj. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem a 7 hét táján volt ilyen.Reggel felkeltem és ugyanilyen rózsaszín maszattal találtam szembe magam.Annyira megijedtem,hogy öltöztem és siettem az SZTK-ba,hogy nézzék meg.Szerencsére nem a babától jött,de nem tudta megmondani a doki pontosan.Még úgy 3 napig megvolt reggelre meg estére,aztán elmult,de azonnal táppénzre vetettem magam,mert nem bírtam volna ki,ha elmegy a babám.

Te is menj orvoshoz,mert sajnos nem mindenki olyan szerencsés,mint én!A legtöbb kismama a babától vérzik!Tudod,jobb félni,mint megijedni!

Kívánok egy boldog egészséges terhességet neked!


21hetes pocis

2009. máj. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!