Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Altatásban álmodik az ember?...

Altatásban álmodik az ember? Olyan, mintha mélyen aludna?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Félig meg is válaszoltad... mélyalvásban nem álmodunk, csak a REM fázisban. Így altatásban sem.
2009. máj. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Én nem àlmodtam közben.làttam ahogy szurjak belèm az injekciot,ès közben èreztem ahogy ellazul az egèsz testem,lassan "leesik"a fejem ès lecsukodik a szemem.ezek voltak elötte az utolso emlèkeim.de nem volt semmi àlom közben.èbredès utàn is ugy èreztem,hogy megèltem a "semmit"...amikor tènyleg nincs SEMMI
2009. máj. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Lehet, hogy furcsa, hogy ide írtam, de holnap műtenek, és kíváncsi voltam, hogy mit érez az ember...
2009. máj. 21. 23:14
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Velem nagyon kedves volt a doki, aki műtött, meg az anaszteziológus is. A dokim megsimogatta az arcomat és intett a szemével bátorítóan, az aneszteziológus pedig a vállamra tette a kezét és azt mondta: szép álmokat... ugyebár képletesen, mert nem álmodunk, csak alszunk egy jót :). Mivel az előtte levő pár nap nem sokat aludtam, csak sírtam, úgy éreztem igazit pihentem azidő alatt.
2009. máj. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
engem már sokszor altattak. az altató beadása után se kép se hang. Nem álmodik ilyenkor az ember. mielöbbi jobbulást
2009. máj. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kb. 2 éve a szobatársam azt mondta, hogy neki az altatóorvosa csupa szépeket mesélt és arra kérte hogy ő is csak szép dolgokra gondoljon és akkor nem lesz rossz emléke az altatásról. Akkor engem nem altattak így nem tudtam 'kipróbálni' pedig kíváncsi voltam mert az előző altatásaimból való ébredés egy horror film volt. Majd tavaly engem is altattak egy műtét során és az én altatóorvosom is szépeket mesélt én is ilyenekre gondoltam és valóban könnyebb volt, és olyan érzésem volt mintha álmodtam volna csupa-csupa szép dolgot. De ezt nem tudhatom biztosan:)
2009. máj. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Amikor a 2. missed AB-nél altattak, én tényleg úgy ébredtem, h azt mondtam, h nem emlékszem, h mit, de szépet álmodtam. Teljesen nyugodt voltam, amikor felébredtem (amikor már észnél voltam, nem amikor ébresztettek), pedig előtte sokat sírtam, ideges voltam.

Persze ténylegesen nem álmodsz altatásban, nálam is inkább csak arról volt szó, h eszméletlen jót, nagyon mélyen aludtam (előtte már napok óta nem tudtam nyugodtan aludni).

Szóval nem, nem álmodsz, de lehet, h azt fogod gondolni, h álmodtál.

2009. máj. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is két missed ab miatt volt altatásom.Az elsőnél, emlékszem mikor tolt a beteghordó vissza az osztályra, akkor ébredeztem, és még mondtam is neki hogy olyan mintha álmodtam volna.De persze nem hiszem.A másodiknál pedig olyan hihetetlen kipihentem ébredtem, semmi fájdalom, és nagyon nyugodtan.Tehát azt leszámítva hogy miért volt rá szükség, nekem nem volt rossz tapasztalat.
2009. máj. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nagyon érdekes engem eddig 2x műtöttek, kis műtét volt mindkettő, és nekem olyan érzés volt az altatás , mintha egy hullámvasúton ültem volna és közben mindenféle szín villódzott. Amikor magamhoz tértem, még mielőtt visszatoltak volna, sírtam, és meg akartam köszönni az összes orvosnak, hogy milyen rendesek voltak, Kérdeztem az egyik nővért, hogy kik voltak bent, mert mindenkinek venni akarok egy doboz bonbont, de szerintem a kérdést sem tudtam normálisan feltenni.
2017. jan. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem szintem missed ab altatás alatt nem is álom volt, hanem

Fényeket lattam, de abortusz alatt nem mely altatas van, inkabb csak bódítás így lehetséges csak a fényeket érzékeltem körülöttem. Miutan felkeltm azonnal sirogorcsom volt. De az altatassal kapcsoatban nincs rossz elmenyem. Nem amiatt sirtam

2021. márc. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!