Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismama vagyok és...

36 hetes kismama vagyok és két napja alig mocorog a babám! Napi 3-4 rugása van! Ez nem baj?

Figyelt kérdés
2008. márc. 30. 08:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Feltétlenül beszélj a dokiddal, vagy a védőnőddel, ilyenkor ugyan nagy már a baba és egyre kevesebb helye van mocorogni. Van egy módszer, amivel a magzatmozgást figyelni kell, csak nem tudom, hogy van pontosan. Le kell feküdni az ágyra mondjuk ebéd után és figyelni kell fél órát, ami alatt többször meg kell mozdulnia, de nem emlékszem sem az időre, sem a mozgások számára. Majd utánanézek.
2008. márc. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

3 héttel jársz előttem,de én még így is naponta több mint 51szer érzem a mozgását.Lehet nem ártana felhívni a dokidat.Naponta 10*illik neki megmoccanni.

Bár meleg front is van,ami lehet elnyomja a kicsit,és csak vaklárma,de inkább legyen az,mintsem valami baj túl későn derüljön ki.

2008. márc. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányommal is ugyanez a helyzet, három-négy napja még kirúgta az oldalam, most pedig csak apróbb mozdulatok. Ha meg akarod magad nyugtatni holnap keresd fel a védőnődet és nézzetek szívhangot biztos ami biztos. 36hetes+5napos kismama
2008. márc. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!