Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes kismama vagyok, s...

22 hetes kismama vagyok, s reggel óta nagyon fáj a hasam, olyan érzés, mintha meg akarna jönni. Húzódik és szúr. Főleg a bal oldalon. Mit jelenthet ez? Baj van?

Figyelt kérdés
2008. márc. 29. 23:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ez lehet-e ugyanaz, mint nekem szokott néha. A húzódós-szúrós fájdalom nálam is jelentkezik és egyszerűen arról van szó, hogy a méhet tartó keresztszalag nyúlik a teher alatt. Ez többször is elő szokott fordulni, de általában hamar múlik, bár amíg tart, néha kifejezetten nagyon fáj.

Ha oldalt jelentkezik a fájdalom, akkor még veseprobléma is állhat a hátterében, de annak a fájdalmon kívül más jele is lenne (égő érzés vizeléskor, esetleg véres vizelet, viszketés, stb.)

Ha nem akar elmúlni, azért inkább kérdezd meg a dokidat vagy esetleg a védőnőt. Nálam egyértelműen a keresztszalag nyúlása okozza, remélhetőleg nálad sincs ez másképp.

25 hetes kismama

2008. márc. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem is szokott ilyen lenni,de nem tart egész nap-inkább alkalom szerű.ja és nincs is minden nap.Szval sztem rendeződnek át a dolgok odabennt.ha elviselhetetlen azonnal menj dokihoz.Ha begörcsölsz főleg.25hetes kismama
2008. márc. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!