Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes kismami vagyok!...

33 hetes kismami vagyok! Kimostam ma a baba ruháit, korán tettem?

Figyelt kérdés

Fennállhat egy koraszülés,vagy egy kórházba fekvés sajnos...

Vagy még egyszer át kell majd őket öblítenem?

Szép napot!


2009. máj. 21. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia én 30 hetesen kezdtem kimosni apránként, mert apránként kaptuk.

Ami kész volt, azt betettem aszekrénybe és textilpelussal letakartam

sztem nem lett baja

Nem hiszem, hogy muszáj lesz átöblítened.

Minden jót!

37 hetes

2009. máj. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én most kezdem a 34.hetet és én is kimostam már és kivasaltam őket,soha nem lehet tudni mikor indul be a szülés vagy mikor kell esetleg befeküdni,én nyugodtabb vagyok így,gondolom te is.Van aki vár a 38.hétig,én mindegyik terhességemnél időben megtettem az ilyen dolgokat beraktam a szekrénybe és semmi baja nem lett a kisruháknak.a fürdetőt,pelenkázót kiságyat még halasztom azt akár a férjem is le tudja mosogatni ,meg meg tud ágyazni a kiságyba:) jól tetted sztem hogy felkészülten várod a kicsi érkezését hiszen annyira nincsen már sok idő még akkor sem ha végig kihordod a bébit.üdv 34 hetes km
2009. máj. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is hetekkel a szülés előtt kimostam a ruhákat, betettem a szekrénybe, és kész. Eszembe sem jutott, hogy még egyszer át kellene mosnom.. Semmi bajuk nem lesz a szekrényben!!!

Jól tetted, hogy megcsináltad!!!

2009. máj. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi a hétvégén vettük meg a babakelengyét és a 62es ruhák kivételével mindent kimostam, kivasaltam.

Nem hiszem, hogy korai lenne. Ebben a melegben nem tudni mikor kívánkozik ki a manó.

A dúla azt mondta, hogy a baba érzi, ha már minden előkészületet megtettünk és várjuk őt, úgyhogy szerintem nem árt felkészültnek lenni :-)

Boldog babázást!

34+6 hetes km

2009. máj. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,aranyosak vagytok!!!

Mindenkinek probléma mentes szülés és boldog babázást és várást!

2009. máj. 21. 16:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!