Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt érdi, vagy olyan...

Van itt érdi, vagy olyan kismama, aki megtudja mondani, hogy az sztk-ban felvehető e az UH, és az apa bejöhet e?

Figyelt kérdés
a 30. heti uh-ra gondolok, és Sámuelhez járok.
2009. máj. 21. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is érdi vagyok, de a Baksayhoz járok. Miért nem hívod fel és kérdezed meg a Samut?

Szerintem még jól is esne Neki.

Hol fogsz szülni? Valamelyik SOTE-n vagy a Samu miatt a Szt. Imrében?

2009. máj. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szia! Elvileg a Sote 11-tervezem, nem fogadtam meg a Samut, csak hozzá járok. Nincs orvosom. én is gondoltam rá, hogy felhívom, végülis az a biztos. Csak attól félek, elfelejti mit mondott, aztán meg lecsesz, mert olyan feledékeny..., már volt rá preci.., :)áh, nemtudom.De azért köszi:)
2009. máj. 21. 19:51
 3/7 A kérdező kommentje:
ui: Te hol szülsz? és mikor? én aug. 22-re vok kiírva
2009. máj. 21. 19:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem sincs fogadottam, én sem fogadom fel a Baksayt. December közepén szülök, van még időm. A szt. Imrében szeretnék szülni, mert úgy hallottam, hogy a SOTE II-n nagyon ki kell fogni a dokit, ha nincs fogadottad, mert nem foglalkoznak az emberrel. Tavaly ott volt a missed ab műtétem magzatelhalás miatt és mindenki egyfolytában azt kérdezte, ki a dokim. Mikor mondtam, hogy nincs, csak húzták a szájukat és tényleg nem foglalkoztak velem.

Az Imrében viszont jó a gárda, ott született az előző babám is 2,5 éve.

A Samu tudott vagy adott neked a 12. héten a szt Imrébe kombinált tesztre beutalót?

2009. máj. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
NEM!!!!!! Nem is hallottam róla, mi az? most hallom először tőled, pedig már van 2 gyerek..., ez nem az én hanyagságom, ugye? és egyépként mért kérded? az a helyzet, ha már így említed, nekem fogalam sincs a klinikák milyenségéről, de azt mondják, jók, legalábbis felszereltségileg, és az ott dolgozók szakmailag profik, mondjuk igen, cseszhetem, ha letojnak, pont tegnap írtam erről a a szülés rovatban, hogy majd csak az utcsó pillanatban gondolom, hogy megyek, és akkor ezt esetleg elkerülöm. megmondom őszintén, úgy vagyok vele, hogy csak a szülésen legyek túl, a többi már csak nem olyan gáz. hm?
2009. máj. 22. 12:19
 6/7 A kérdező kommentje:
ja, még azt akartam, hogy a SZT Imréről én is csak jókat hallottam, de nem úgy van, hogy csak ahová körzetileg tartozol, ott szülhetsz? ha nincs orvosod? én így tudom.
2009. máj. 22. 12:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kaptál a kombináltra beutalót? Pedig úgy tudom aki ott vezet szüléseket, az adhat. A 12. héten uh-gal és vérvétellel egybekötött vizsgálat ez, ahol 85%-os biztonsággal kiszűrnek jónéhány rendellenességet, legfőképp a Down-kórt. A Szt Imrének a sejtbankkal van szerződése, ezért ott ingyenes, egyébként 28 ezer ft lenne.

Nálam is 3. baba! :)

Az első a Rókusban született, de ott már bezárt a szülészet, a második a Szt. Imrében, akkor volt fogadott dokim.

Szülhetsz ott is ha akarsz, csak a kórháztól befogadó nyilatkozatot kell kérni. Legalábbis tavaly ősszel ez még így volt.

Én is utolsó pillanatban szülni rohanó típus vagyok, a másodiknál ahogy beértünk, háromnegyed óra múlva már megvolt a gyerek. De nem mindegy hogy bánnak Veled a szüléskor.

Anno az első gyerekünknél én is a Samuhoz jártam gondozásra, semmi bajom nem volt Vele és mikor szülni mentem pont Ő volt ügyeletben. Csak annyit mondok, hogy az Ővele való szülés után 7 évig gondolni sem tudtam a kistesóra. De a gondozást szerintem jól csinálta.

Ezért nem mindegy, hogy zajlik maga a szülés, nagy fájdalmakat tudnak ám okozni a dokik ha nem kellően óvatosak.

Még én sem jutottam el odáig, hogy a Szt. Imrét megkérdezzem, hogy van most, lehet-e oda menni szülni ha nem körzeti, remélem október óta nem változott és igen.

Nagyon jó a gyermekágyas osztályuk is, full tiszta és nyugis.

Szerintem hívd fel a kórházat. Nem tudom mennyire gyorsan jöttek Nálad a gyerekek szüléskor, de nekem például esélyem sem lenne beérni nappal a SOTE-ra. Ezért is lenne fontos a Szt. Imre.

Vagy ha nincs már ilyen, hogy befogadó nyilatkozat, akkor is oda fogok menni, mikor már 3 perces fájásaim lesznek. Megmondom, hogy úgy érzem már itt a kitolás és nem szerettem volna a kocsiban szülni, ez volt a legközelebbi kórház és pont. Úgysem fognak mentővel átvinni.

2009. máj. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!