Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyakori haskeményedés és...

Gyakori haskeményedés és gyakori méhösszehúzódással mit lehet tenni? Ez baj? Óránként többször, főleg ha felállok akkor keményedik be nagyon. Ez nagy baj? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Volt már valaki így? Szoktam pihenni, de akkor is. Szedem a Magne B6-ot, de így is.

Van valakinek valamilyen jó tanácsa?Megköszönném.

31 hetes kismama


2008. márc. 29. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a lehető leggyorsabban menj el az orvoshoz, és jelezd neki panaszodat. Nekem gyógyszert írtak fel rá. Nem azért mondom mert ijesztgetni akarlak, de jobb félni mint megilyedni. :))) További jó babavárást.
2008. márc. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mielőbbi orvos ,és sok pihenés,meglátod minden rendben lesz,csak jelezd az orvosnak,hogy tudja mit kell tenni.vagy felírni.
2008. márc. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyanigy voltam a 27. héttől,nekem elég volt annyi,hogy magne b6 helyett erősebb gyogyszert kaptam, magnesii citrici a neve.

2008. márc. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Próbáld ki a MAGNESII CITRICI 500 MG készítményt, én is azt szoktam bevenni, mert nekem is elkezdett többször bekeményedni a hasam. A bartnőm is ezt szedi, az orvosa ajánlotta, mert neki is keményedett. Ebben több a magnézium, mint a magne b6-ban talán. Vény nélkül kapható! Nekem segít! És pihenj azért amennyit lehet.

34 hetes kismama

2008. márc. 30. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!