Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérném azok segítségét,...

Kérném azok segítségét, akiknek szintén sok pihenést (fekve) javasolt a dokijuk. Nálatok mi a helyzet?

Figyelt kérdés

24 hetes vagyok, és mint írtam sokat kell feküdnöm. Nem teljes ágynyugalom, de a napom 70-80%-át fekve töltöm. Egy kis séta megengedett, de semmi cipelés és megerőltető házimunka. Itthon azért teszek veszek, de lassan ráérősen.

Viszont azt vettem észre, hogy pl a félig ülő-fekvő helyzet nem tetszik a belsőmnek, mert pár másodpercre bekeményszik a hasam. Hol az egész, hol csak az egyik fele. Ahogy helyzetet változtatok, elmúlik.Ülve vagy teljesen oldalt fekve ilyen nincs.Nálatok ezek milyen helyzetben szoktak előfordulni? Szedek Béres Magnéziumot is.


2009. máj. 21. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanígy volt, 24 héttől a háton fekvő, félig ülő helyzetből ált. keményedés lett.

De nem tartott örökké, pár hét múlva változhat a helyzet, addig meg marad a bal oldalról jobbra és vissza a napi program.

Később is érdemes figyelni a jeleket, amire keményedik, azt ki kell hagyni- de lehet hogy ez magától értetődő. Mindenesetre megéri a szenvedés, 39. hetet tapossuk :)

2009. máj. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! sejtettem, hogy némiképpen normális, de mindig megnyugtató amikor másnál is olvasok ilyet. Én mostanában valszínüleg túl sokat foglalkozom ezekkel a keményedésekkel...
2009. máj. 21. 12:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne izgulj.Nekem első perctől feküdnöm kellett.Volt, hogy megengedett volt a séta is.Most 34 hetes vagyok, még mindíg fenyegt a koraszülés veszélye, feküdnöm kell, de azért itthon lassan megcsinálok mindent.Próbálok sokat pihenni, így is úgyis keményedek, és vannak fájásaim is.Ja és maximumon szedem a magnéziumot.
2009. máj. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!