Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházán aki Dr. Petróczy...

Nyíregyházán aki Dr. Petróczy Ottónál szült, volt fogadott szülésznője? Ajánlanátok valakit?

Figyelt kérdés

Szeretnék szülésznőt is fogadni. Sajnos senkit nem ismerek még névről sem. Segítenétek? Hogyan, mikor kell egy szülésznőt megfogadni?

31 hetes km


2009. máj. 21. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem ő volt a dokim, hanem Dr Pap Károly én megkérdeztem tőle, hogy kivel szeret együtt dolgozni, mert én sem ismertem szülésznőt. Te is kérdezd meg, tőle hogy ő kivel szeret együtt dolgozni. Mert már az fél siker, ha fél szavakbó értik egymást. Nekem egyébként Németh Erikát ajánlotta, nagyon kedves aranyos igazi anyáskodó szülésznő én tudom ajánlani.
2009. máj. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségedet! 2 hét múlva megyek újra hozzá, akkor megkérdezem. :)
2009. máj. 21. 10:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én 10 hete szültem nála és volt fogadott szülésznőm.Ha irsz privit elküldöm az elérhetőségét.Nagyon kedves,tapasztalt és ugy vettem észre a dokival is össze tudtak dolgozni.
2009. máj. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én március 14-én szültem nála,és nem volt szülésznő fogadva! de ott minden szülésznő aranyos,velem is nagyon aranyosak voltak! szerintem tök felesleges fogadni dokit is meg szülésznőt is!
2009. jún. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Monqa válasza:
Megtudnátok adni Fodorné Németh Erika elérhetőségét?
2010. aug. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!