Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Clostytól kinek jött össze iker?

Clostytól kinek jött össze iker?

Figyelt kérdés

Nekem ez az első hónapom és a doki 2 nagy petét látott uh-on és az egyikban 2 domináns tüsző van a másikban meg csak 1.

Azt mondta a doki hogy maximálisan egészséges vagyok és a hormonjaim is jók,úgyhogy nagyon reménykedünk hogy összejön:)

kinek sikerül már az első hónapban?és előtte mennyit vártak?Ja és nekem pete érési zavarom van!


2009. máj. 21. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:
NEkem az elsőben sikerült. Nem tudom, hogy valóban elhihetem-e, mert 1 napot késett, pozitívat teszteltem és már akkor rohantam az orvoshoz. Még sjnos nem látott semmit. akkor lehettem 4 hetes. Jövő hét hétfőn kell mennem újra,akkor leszek 6 hetes. Elvileg már a petezsákot jól látnia kellene. És hiszem, h látni is fogja!
2009. máj. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok benne hogy látni fogja:)

olyan jó lenne ha nekünk is sikerülne:)

annyira bízok benne és ti azelőtt menyi ideje próbáltátok és mire irta neked a doki?

2009. máj. 21. 09:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is az első hónapban sikerült, előtte mi nem próbálkoztunk, viszont volt egy vetélésem korábban, ami után kiderült, hogy hormonális okok voltak a háttérben. Az orvosom úgy döntött, hogy egy stimulált hónappal kezdünk és utána rendszeres ellenőrzés és gyógyszeres támogatás (pajzsmirigyre, prolaktinra szedek gyógyszert és utrogestant kapok még mellé).

Két tüszőm volt nekem is és meg is repedt mindkettő. Most voltam 10 hetes uh-n és egy babánk van, de Ő már nagyon aktívan ficánkol:)

2009. máj. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

óóóóóó de jó:D

én úgy bízok benne hogy nekünk most sikerült:)én is kaptam utrogestant:)

2009. máj. 21. 11:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!