Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 16 hetes vérvételnél ha az...

A 16 hetes vérvételnél ha az egyik papíromról lemaradt valami adat amit a dokimnak kellett volna ráírni akkor le sem veszik a vért?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is lemaradt valami szám, de az ambuláns lapon megtalálta a hölgy, aki levette a vért!

Azt mondta ilyenkor nem nagyon szoktak kötekedni, mert időhöz kötött a vizsgálat!

2009. máj. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És szerinted ha a naplószám maradt le?
2009. máj. 20. 21:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Az a helyzet, hogy nekem azzal is bekavartak, mert a védőnő kitöltötte a beutalót, alá kellett íratnom a dokival. Rá kellett volna, hogy írja a naplószámot is, de azt mondta azt nem neki, hanem a védőnőnek kellene ráírni. na mondom f*sza. aztán a védőnő azt mondta a dokinak kellett volna. a végén csak a védőnő írta rá....

Mikor kell menned?

van még időd telefonálni ezügyben?

Nehogy gond legyen!

2009. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nálam is pont ez a helyzet. És egymásra mutogatnak, de én most mit csináljak? Már lassan két hete járok a védőnőtől a dokikig de már nagyon elegem van. Jó lenne ha már eldöntenék mit akarnak. Holnap kell mennem, mert legközelebb amikor már mehetnék akkor már rég túl leszek a 16. héten. Szerinted gond lesz ezzel holnap?
2009. máj. 20. 22:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem!!!

De egyébként tök jó, hogy ennyit nem bírnak megoldani!

Mondd el majd, ha mész hogy mi volt és majd ők megoldják. Az AFP-ről nem maradhatsz le, pláne egy beutaló miatt!

Majd írj, hogy mi volt!

2009. máj. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!