Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más kismamának is van vitája...

Más kismamának is van vitája a párjával pl. a pénz miatt? Hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már nem vitatkozom vele, ez a legjobb kezelési módszer!

Meguntam, hogy állandóan idegesítem magam, mert Ő pénzügyi dolgokban felelőtlen. Félreteszem a saját táppénzemből azt a pénzt, amit én gondolok (a pici cuccaira gyűjtök) és attól tartsa távol magát.

Nem is kell mondanom, hogy csak annyi pénz van félretéve, amennyit én raktam el :S

Más területen általában nincs vita köztünk, de ez a pénzügyes cirkusz is bőven elég. Még a telefonszámlán sem bír spórolni. Évekig idegesítettem ezeken magam, de mióta baba lesz megálljt parancsoltam magamnak! Nem foglalkozom vele már!Még a saját gyerekem apja sem ér annyit, hogy a gyereknek ártsak az idegeskedésemmel!

Nektek anyagilag vannak gondjaitok?

2009. máj. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk csak akkor van vita ha én kiharcolom. Párom teljesen nyugodt pénz terén, szerinte minden megvan/lesz ami kell! Nem is értem hogy lehet ilyen nyugodt, de az, ami néha engem is megnyugtat. pedig nekem még esküüvőm is lesz a nyáron, plusz a babó.... hát jó hogy ideges az ember. de ő nem, azt mondja nem kell aggódni, mert vannak akik rosszabb helyzetbe vannak tőlünk, örüljünk, hogy van ami kell. ami végül is igaz, sajna van akinek enni nincs mit, aludni nincs hol. nemhogy lagzi, gyerek, stb..... de sajna megértem, ez a pénz mocskos egy dolog, és sok vitát szül. nemcsak ott ahol nincs, ott is ahol van. de azért nyugi, nem tesz jót az idegeskedés! a pénz nem számít, egészség legyen nektek és a babának!!!!! más nem lényeg!
2009. máj. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egyre többet jön elő pénz dolog.

Nagyon szórja.

Motorra költ, monitorra stb.

A kisgyereknek lassan megvan mindene, de hadd ne mondjam, hogy én vettem meg mindent.

Magamra nem is költök mióta tudom, hogy babás vagyok.

Néha egy keveset, de akkor is megbánom.

Nem járok fodrászhoz stb., hogy még azon is spóroljak.

Vannak más dolgok is, szerintem csak megszokásból van velem. Teljesen kivagyok. :(

2009. máj. 20. 20:51
 4/4 anonim ***** válasza:

19:39-es vagyok!


Hallod, mint ha én írtam volna!!!!!De komolyan. Csak Ő az autóra költ állandóan!!! Ugyanez megy!

Ha gondolod térjünk át privire és ott meg tudjuk beszélni a dolgokat! De tényleg, ha gondolod írj nyugodtan!

Üdv:


Kata

2009. máj. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!