Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetesen mitől van a "...

35 hetesen mitől van a " mindjárt megjön érzés"? Ez természetes? amúgy 2 hete mégcsak 1-es érettségű volt a méhlepény.

Figyelt kérdés
2008. márc. 29. 01:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, én 34 hetes vagyok, és nem tudom, mennyire vigasztal, de nekem is vannak ilyen érzéseim elég gyakran.azt mondta a szülésznőm, hogy készüljek fel már medencetáji fájdalmakra, mert ez ilyenkor már természetes, nyúlik a medence porcos része, hogy tudjon majd tágulni.Ne aggódj, inkább gondolj arra, hogy már nagyon a vége felé jársz, és a kicsidnek már nem lehetne nagy baja akkor sem, ha világra jönne!Nyugi!
2008. márc. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez természetes érzés már ilyenkor. Nekem minden éjszakám erről szól már, hogy úgy érzem menstruálok a szokásos görcsökkel. Nekem is csak 1-es érettségű a méhlepány, de a méhnyak már megrövidült. Én már nem bánnám ha a baba jönne, az orvosom szerint sem történne már semmi baj... 36 hét+4 napos kismama
2008. márc. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát...mivel még csak a 35.hétben vagy feküdj és feküdj.Legalább még egy hetet jó lenne kihúznod.A mindjárt megjön érzés /bár nem írtad pontosan mit is érzel/,ha görcsölsz úgy,mint amikor anno meg készült jönni és ugy érzed,hogy kb álltalános időközönként,akkor kezd el mérni az időt.Ha többet kell nagy WC-re járnod esetleg kilökődik a nyákdugó,akkor közeledik a nagy nap.

De,ha csak simán fájdogál néha néha,akkor csak pihenj amennyit bírsz.

2008. márc. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!

Nem görcsölök,inkább csak fáj.Tegnap óta erősebben.A derekamba kisugárzik.Nem rendszeres időközönként.Naponta kb.2-3 szor.

2008. márc. 30. 15:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!