Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valamit összeszedtem. Vehetek...

Valamit összeszedtem. Vehetek be algopyrint? Várom a véleményeket.

Figyelt kérdés
Valamit össszeszedtem a férjemtől és egyre rosszabbul vagyok.Fáj a mandulám,fejem,mindenem,gyenge vagyok és nemtudom mostmérem a lázam hogy van e.14 hetes km vagyok.Félek negyogy baja legyen a picinek a gyógyszertől.A válaszokat előre is köszönöm!
2009. máj. 20. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia:)Én a15.hét körül 39fks lázzal bajlódtam,nekem a Dkim Algpyrint irt fel,be is szedtem.Én ugy tudm,hogy talán az a legjobb ilyenkor:)

Boldog babavárást Nektek!

2009. máj. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál!És akkor egy egészet bevehetek?Vagy csak felet?A hőm. kereken 37 úgyhogy szerintem az meg a babó "miatt" van.Vagy nem?
2009. máj. 20. 17:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 12 hetes vagyok és kb. másfél hete én is hasonlóan jártam. Nekem volt lázam is 38.2, de csak hűtőfürdőznöm szabadott, mert ugye az első 12 hétre a gyógyszerek kerülését javasolják. A torkodra a Tantum Verde spray-t használj, azt lehet kismamáknak is és nekem is 1-2 nap alatt sokat javított a torkomon!
2009. máj. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 37 fokos testhőmérséklet a terhesség idején normális. Ha csak nem muszáj feltétlenül akkor ne vegyél be gyógyszert. Én is voltam beteg már 2x is, de nekem azt mondta minden doki, hogy tilos a gyógyszer, pedig tüszős mandula gyulladásom volt. A lázat másképp is lehet csillapítani, Pl.: meggy befőtt, meggy szirup, málna szirup. Ezenkívül sok sok sok gyümölcs és folyadék!!!!! Ne aggódj a babának nem lesz baja! Jó gyógyulást!!!! 26 hetes kismami
2009. máj. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy írtatok!Már bevettem egyet,remélem nem baj.Fölhívjam az orvosom?
2009. máj. 20. 18:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!