Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes vagyok. Ma este...

26 hetes vagyok. Ma este nagyon beütöttem a lábfelem. Belerugtam a fotel lábába. Azonnal bekékült. Nem fog látszodni a kisbabámon ugye? Ez csak babona. Egye?

Figyelt kérdés
2008. márc. 28. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Miért látszódna? Ez csak babona.
2008. márc. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Hihetetlen, hogy a 21. században még van ilyen kérdés!!!
2008. márc. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
ezt nem birom fel fogni ha valakinek nem tetszik a kérdés miért válaszol.idiota
2008. márc. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nem hinném hogy megfog látszódni a babádon, de ha nagyon lila és fáj is szerintem mutasd meg egy dokinak, mert ha a bébinek nem is de neked okozhat gondot.
2008. márc. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne félj nem látszódik,nyugi.
2008. márc. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogy fog! Akkor az én gyerekemnek meg csupa heg lesz a kis keze, mert annyiszor vágtam el az ujjam főzés közben. Nem fog látszódni semmi!
2008. márc. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ha látszódni fog,akkor az én babóm kék-zöld lesz!Ugyanis akárhogy vigyázok magamra,mindig beütöm valamimet!Szerintem ez jó nagy hülyeség,ne foglalkozz vele!!

Szintén 26 hetes kismami

2008. márc. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!