Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek már hamar kinyílt a...

Akinek már hamar kinyílt a külső méhszája, az utána már csak végig feküdt? És mikorra szült? 25 hetes km.

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 20.hét óta nyitva van a külső(3.terhességem),egyáltalán nem feküdtem egész nap sőt már csak akkor ülök,fekszem le ha érzem hogy sok a dolog és bentről kapom a jelzéseket:) a héten vizsgált meg az orvos és még mindig ugyanolyan a méhszájam állapota mint 13 héttel korábban,persze szigorúbban veszik azokat akiknek első terhessége és hamar kinyilik..üdv 33 hetes km
2009. máj. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia,

nekem is nyitva van már a 30. hét óta. 2 hete 2200 volt az érték. Én azért igyekszem pihenni, feküdni. (első baba) Most a 38. hetet kezdtük meg. Szerintem már nincs sok hátra:)

2009. máj. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 20. hét környékén kezdett el kinyílni, s bizony szigorúan feküdnöm kellett Ennnek ellenére a 34. héttől már 3 ujjnyira nyitva voltam. Aztán 40+2 hetesen megindította a doki a szülést.

A második babával hasonló dimenziókkal persze már nem tudtam feküdni (futkostam az épp járni tanuló elsőke után), de nem lett semmi baj.

2009. máj. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a 30-33hetet feküdtem, tartottam be szigorúan a pihenést,

ha nem vagyok jól, akkor azonnal lefekszek pihenni, amúgy csinálom itthon a dolgom.

4hét és szülök, szóval teljesen jól elvagyok most már, meg meg szökök itthonról egy kicsit a barátokhoz, de csak akkor ha előtte pihentem sokat.

Most pörögtem egy keveset tegnap és ma már érzem, pihenő nap van.

Első picur

2009. máj. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. máj. 20. 14:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Pont multhéten voltam orvosnál. C2100. Az orvos csak annyit mondott pihenjek,mások azt mondták fel se keljek...Úgyhogy fekszek sokat,de csinálom itthon a kis dolgaimat is. Nagyon hamar elfáradok már,ugyhogy nem esik nehezemre lefeküdni 2 teendő között. =) 31 hetes
2009. máj. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!