Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg az utólsó 2 hónapban...

Tényleg az utólsó 2 hónapban jön fel a legtöbb kiló? Veletek hogy volt?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
bizony ez így van!januárba szültem,novemberbe szinte még csak pocim volt,alig híztam utána bepótoltam.20 kilót híztam.73-mal mentem szülni,most fogyózok 59 vagyok,már csak 6 kilo és elérem az eredeti súlyomat
2009. máj. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4hetem van a szülésig, és az előző hónaphoz képet 1kg-t híztam, eddig összesen 10kgt híztam. Tény elkezdtem látványosan vizesedni, védőnéni szerint ha hízni kezdek az a víz lesz bennem:( Bár a kevés hízást Ő pociságának is köszönhetem, mert az utóbbi időben ha valami nem ízlik neki kirugdossa anyuból, és többet rókázok, mint három első trimeszteres kismama együtt:S, így maradok a gyümölcsnél és az ivó joghurtoknál:S
2009. máj. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

....huhhh... Én most vagyok a 30. hétben. Eddig én is csak a pocakomon látom a változást. No, persze azért itt-ott szedtem magamra egy kicsit. Nem látszik, annyira, pedig már 10 kiló rajtam van. AZ egyik kolleganőm azt mondta nekem, hogy "Az igen! Akkor hova fog még elférni a másik 10???" Azt hiszem nem kell itt ecsetelnem, hogy hogyan esett ez a megjegyzése.

A húgom azonban épp az elején szedegetett magára, a végén meg egyáltalán nem. 2 héttel szülés után - ha nem épp babakocsit tolt - egy idegen látva, hoyg hogy néz ki, nem hitte volna el, hogy 2 hete szült.

SZerintem nem törvényszerű a végéna hízás. De azért nem árt vigyáznunk.

2009. máj. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a 36. hétig 6 kilót szedtem fel, most vagyok a 39. hétben, és még erre jött fel csak az elmúlt pár hétben 3 kiló:)Vagyis heti egy kiló így az utolsó harmadban.
2009. máj. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5 es fel honapig semmi sem jott fel a pocim is alig latszott viszont a vegere 18 kg-val vonultam be szulni es meg most is van rajtam 10.
2009. máj. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia, én 54 kilóról kezdtem kb. 36.hétig 67-68 kilóra híztam fel arányosan. Most 38+3 hetesen 70 kilónál tartok. Nekem nem jött fel több az utolsó hónapokban, de nem is vizesedek szerencsére!
2009. máj. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én 62 kg-val kezdtem, a 26. héttől diétáznom kell, most 38 hetesen 74 kg vagyok. 2 kg-ot híztam a 26. héttől. (asszem jól jött a diéta, most bálnácska lennék:) )
2009. máj. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én 31 hetes vagyok,és már +13 kiló van rajtam. A védönö mondta hogy ilyenkor akár már heti 1 kiló...az még minimum 9-10 kilót jelent. :( Akkor ez van...
2009. máj. 20. 14:35
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
mar elnezest,de ti nem unjatok ezt a vedonos tanacsadast.nekem is mindig mondjak,hogy vigyazni kell a kilokkal de kivancsi lennek a vedono mennnyit hozott vagy mennyit fog hizni.eleget vigyazunk de csak ugy jonnek a kilok.mit csinaljunk ha nem vagyunk rubint reka alkatok??????
2009. máj. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!