Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek "hogyan" mozog a...

Nektek "hogyan" mozog a babátok? Miket éreztek és hány hetesek vagytok?

Figyelt kérdés
25 hetes kismama vagyok, de nekem elég sokszor csinál olyat h baloldalra kidugja magát, vagy csak ott rugdos, mostanában remeg alul, most meg olyat éreztem mintha simogatott volna belülről... érdekes érzések nagyon :-)
2009. máj. 20. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem a 18ik het elott csak csiklandozott, 18 het iutan rugasokat erzek (azok erosebbek), neha pici aprobb mozgasokat, gondolom akkor a kezevel kalimpal, neha erzem atmenni egyik oldalrol a masikra, az fura bizsergeto erzes.
2009. máj. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát igen... 200 fajta magzatmozgást írtak le különböző kismamák egy felmérés alapján,tehát elég széles a választék :-)

Nekem a Picur többnyire nyújtózkodik,kinyomja magát,és éreztem én is már a remegést.

Üdv 29 hetes km

2009. máj. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ezt a remegést én is éreztem,olyankor mit csinál pontosan?

19 hetesen éreztem először rugdosni,de már elötte mozgolodott,ugy 13 hetes kortól,de ezeket csak ugy éreztem amikor a pocimon volt a kezem.az első rugások után ugy 1-2 héttel éreztem elöször hogy vándorol-persze kéz nélkül.

Ő mindig forgolodik ugyhogy sosem tudom hogy pontosan hol a kis feje és hol a lába :) ,de szereti magát kinyomni is.

26+4 hetes pocakos

2009. máj. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia, simogatást én is szoktam érezni, szerintem azt a kezével csinálja, nekem fejvégű a babám, és ezért egész lenn éreztem ahogy végig simítja a hasfalam:) Mostmár nagyon kevés helye van, csak nyomkodja magát,itt egy pukli-ott egy pukli, remegést egyszer éreztem, meg egyszer volt olyan mint mikor alszunk és egyszer csak azt álmodod hogy elesel, és akkor megrándul az egész tested ahogy felriadsz, berándult az egész pocakom!

Boldog Babavárást!

Üdv: 38 hetes kismama

2009. máj. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
most olvasgatok és lehet h mikor mi a remegést érezzük, akkor ő álmodik... :-D
2009. máj. 20. 10:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia,

Most már csak pukli pukli hátán, néha meg csak a pocak mozdul meg olyan furán, hogy kinyomódik két oldalra majd visszaesik, szokott dörgölőzni is olyankor olyan édes:)

Csak az a baj, hogy nagyon fájdalmas egy egy mozdulata:S

2009. máj. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sokszor arra gondoltam,hogy a remegés talán a csuklás miatt van,hiszen olyankor mi is rázkódunk.

Üdv:29 hetes km

2009. máj. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott olyat csinálni mostanában,hogy 2 oldalt kinyomja magát aztán visszaesik hirtelen. =) Szerintem ilyenkor erösködik,tágitani akarja a helyet...de nem megy. =)
2009. máj. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!