Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok mikor...

5 hetes terhes vagyok mikor mehetünk az első ultrahang vizsgálatra?

Figyelt kérdés
2008. márc. 28. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ha nincs semmi gondod akkor a 7-8 hét környékén elég ha elmész a dokihoz. Nekem sajnos az 5. héten akadt egy kis problémám igy voltam az 5. héten a 6. héten a 7. héten. Majd a 9. héten kell legközelebb mennem. Szerencsére mindent rendben talált a doki.
2008. márc. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az orvos állapította meg az 5 hetet? Mert akkor elvileg akkor meg kellett vona néznie uh-val. Ha még nem voltál dokinál akkor itt az ideje, és meg is fog nézni uh-val és ha nem talál szívhangot akkor 2 hét múlvára szokták a kismamákat visszarendelni. Aztán ha nincs semmi gond akkor a legközelebbi a 12 hetes. Összesen 5 ultrahang lesz szülésig ami kötelező. De az utolsó hetekben lehet hogy többször nézik majd, hetente 1-2.

Ha az orvos adott papírt a terhesség megállapítására akkor pedig már fel is keresheted a védőnődet aki kiskönyvet ad és ezt mindíg magadnál kell tartani bárhova is mész.

Üdv. 24 hetes kismami

2008. márc. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha már 2 hete késik a mensid, akkor nyugodtan mehettek! A legjobbakat!
2008. márc. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én megvártam, hogy két hetet késsen a mensim, aztán mentem. Akkor a petezsák látszott. 3 hét múlva kellett újra mennem UH-ra, akkor már vert a szíve.

Üdv. 16 hetes kismami

2008. márc. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sziasztok, nekem a dokim azt mondta, h csak akkor menjek, ha már 2 mensim is kimaradt. az a tuti. Állítólag a hüvelyi uh-tól még elmehet a baba. Vagy ha megvizsgál...
2008. márc. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem 7-8 hetesen érdemes, akkor már szívhang is van, ami felejthetetlen élmény. Meg gondolom a dokik is többet látnak az egészből már. Boldog babavárást!

34 hetes kismama

2008. márc. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!