Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha keményedik a a hasam, de...

Ha keményedik a a hasam, de nem szedek rá semmit, akkor bajt teszek? Magne b6-ot szedek, de semmit nem ér, ugyanúgy keményedek.

Figyelt kérdés
21 hetes vagyok, és úgy napi 10-15x az amúgy sok? Vagy nektek mennyi naponta? Lehet átlagos?
2009. máj. 19. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Napi 15kemenyedes mar baj is lehet. Beszelj a dokiddal. Es ha lehet NE magne B6-t szedj, nincs benne eleg magnezium...Kerj a gyogyszertarban magnesium citrici-t, napi 3-4 hasznal tutira.
2009. máj. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Valóban sok a napi 10-15 keményedés,pláne,hogy mégcsak félidős vagy.

Az elöttem szóló irta,hogy mit vegyél a patikába,ahhoz nem tudok hozzászólni,mert azt a magnézium készitményt nem ismerem.A magneb6 valóban semmit nem ér,az előző terhességemnél én is azt szedtem de halottnak a csók.Amit ismerek és ajánlani tudom az a Magnerot tabletta.500mg magnézium van benne tablettánként,tehát nem kevé,a magneb6 a nyomába sem jön.Én ezt javasolom,nekem nagyon-nagyon bejött de evvel együtt ha van módod pihenjél sokat és azért konzultálj az orvosoddal mert mégiscsak ő tudja igazán nektek mi a megfelelő.Vigyázz magatokra!!!!

Minden jót kivánok:Rita

2009. máj. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, én is Rita vagyok, péntekre boldog névnapot neked...
2009. máj. 20. 19:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!