Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a szegedi klinikán szülni?

Milyen a szegedi klinikán szülni?

Figyelt kérdés

Minden érdekel. Mi elvileg júl. közepén fogjuk megtapasztalni.

A babát csak üvegfalon keresztül láthatják a családtagok?

Hány nap múlva lehet kijönni, ha minden rendben volt? (Ha pl. szerdán reggel születik a baba vagy este akkor is ugyanakkor?)

Milyen a vajúdó? Mikor kerülünk a szülőszobába?

Tényleg annyira utánanyomoznak minden leletednek, hogy meg van-e? (BP-ről költöztem ide, nem volt toxo szűrésem, amin a védőnő pl. kiakadt, ezért mehetek extra vérvételre)

STB.

Előre is köszi!


2009. máj. 19. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Én augusztus 5-én fogok szülni Szegeden, múlt héten voltunk klinika/szülőszoba látogatáson a szülésfelkészítő keretein belül. Van 3 családi szülőszoba, jól felszerelt, szép, szinte barátságos, a mellékhelyiségek is nagyon tiszták, felujítottak. Van még 3 másik szülőszoba/ágy is, azt hívják boxosnak, de azt nem láttuk, mindben vajúdtak éppen. Állítólag azok is jók, csak kisebbek.

Amikor elfolyik a víz, akkor be kell menni, első emeleten csngetni. Nővér beebged, és egy vizsgálóban az ügyeletes megvizsgál, hogy valóban szülés lesz-e, vagy esetleg csak vaklárma. Ha szülés, akkor apuka felhozhatja a cuccokat, téged pedig még pár rutinvizsgálat után bekísérnek a szabad szobába és ott vajúdhatsz, vagy a folyosóra is kimehetsz, nem vagy ágyhoz kötve. Bordásfal és labda van. A leletek tényleg fontosak, a baba egészsége miatt követelik.

Úgy tudom, 3 napot kell bent lenni, ha nincs semmi vész. 24 órás rooming-in van, tehát ha akarod, a babád végig veled lehet. Van egy ágyas szoba, amire fel kell iratkozni, az 10.000 Ft/éj, egyébként 3 ágyas szobák vannak. Ha egy ágyasban vagy, bármikor fogadhatsz látogatót, szóval láthatják a babádat, amikor csak akarod.

Könnyű szülést Neked!

2009. máj. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!