Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok 28hetes kismamák?

Hogy vagytok 28hetes kismamák?

Figyelt kérdés
Hogy bírjátok a meleget?Pici mennyit rugdal nektek?Fogadtatok orvost?Ki hol szül?
2009. máj. 19. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Köszi a kérdést jól érzem magam.Az éjszakával az a bajom,hogy sűrűn kell kimennem a WC-re.A meleget úgy ahogy elviselem.Mi lesz később ha már ennyire nehezen vesszük ezt az akadályt? :-)A pici elég aktív,jól érzi magát odabent,kisfiúnk lesz,első baba.Van fogadott orvosom,Békéscsabán fogok szülni,apásat tervezünk.

És Te,hogy vagy?Tudjátok a nemét,hol szülsz?

Boldog babavárást kívánok!

2009. máj. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pesten a János kórházban fogok szülni,ott fogadtam dokit.Nekem is sokat rugdos a picur(kicsi lány)A meleget elég rosszul bírom:( nem tudom mi lesz később így:( Éjszaka én is sokat pisilek jobb esetben 2-3 szor rosszabb esetben 4-6 alkalommal is:(Neked is Boldog babavárást:)
2009. máj. 19. 17:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok!A meleget eleg jol birom pedig 91 kg.vagyok,(87-rol indultam),a pici rugdos ahogy lefekszem vagy kenyelmesen hatradolok,mintha csak arra varna,neha gyomorsavval kuszkodok,ejszaka eleg rosszul alszom,sokat forgolodok,nekem van orvosom,en Romaniaban elek,de elso babamat a Janosban szultem tiz evvel ezelott.Mikorra vagytok kiirva?En augusztus 3-ra.
2009. máj. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

30 hetes vagyok. Július 31-re vagyunk kiírva.

ALudni én sem nagyon tudok éjjel. Forgolódok. Kijárok sűrűn WC-re. Jó esetben csak egyszer.

Még dolgozom.

Meleg azt hiszem, még ezután lesz igazán. Ezért inkább nem panaszkodom.

A lépcsőzést már alig bírom.

Néha keményedik a pocim. Olyankor megijedek.

Még csak a kiságyat vettük meg.

2009. máj. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
aug.10-15-e a szülés várható időpontja.Gyomorsavval sajnos én is küszködöm sőt néha a torkom is marja a sav.Nekünk már mindenünk meg van a picinek,már csak mosni kell a ruháit és vasalni:)Talán 2 hét múlva elkezdem ne az utolsó pillanatra hagyjam a nagy melegbe.
2009. máj. 19. 18:53
 6/6 Bea24 ***** válasza:
Végre egy oldal, ahol lehet fórumozni. :P Én tegnap töltöttem be a 28. hetet, és eddig hála az égnek, különösebb panaszom nem volt, a meleget jól bírom, nem rosszabbul, mint amúgy. A babám eléggé aktív, bár vannak napok, amikor elcsendesedik, de az is lehet, én nem vagyok olyan figyelmes. Pécsen az Édesanyák útján tervezem a szülést, sok jót hallottam, de orvost nem fogadtam, nem érzem szükségességét és anyagilag sem futja, már csak úgy elvből is. Mindenkinek kellemes babavárást! :)
2009. máj. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!