Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan aki missed ab után...

Volt olyan aki missed ab után vérzett és kiderült bent hagytak valamit?

Figyelt kérdés
4 nappal az esküvőm előtt elkezdtem vérezni. Bementem az ügyeletre, mondtam, hogy 9 napja volt missed ab-om...közölték, normális a vérzés, de ha újra jelentkezik, menjek be. Másnap újra elkezdtem vérezni. Végre egy lelkiismeretesebb orvoshoz kerültem, aki meg is ultrahangozott és közölte: oké, este megműtenek, mert bent maradt valami!!! :(( Iszonyatosan esett...hétvégén esküvő...és műtét...és mi lesz, ha túlzottan megkaparnak:((( Már túl vagyunk mindenen, de a félelem egyre nagyobb:(((
2009. máj. 19. 15:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem volt abortuszom. A szüleim nem is tudtak róla, azt hazudtam a barátomnál alszok (akkor már nem is voltunk együtt), hazamentem a kórházból. Egy két nap múlva iszonyatosan fájt a derekam, már nagyon rosszul voltam, egy ismerősöm úgy vitt be a kórházba. Ott az orvos azt mondta, nem volt elég alapos a műtét, és örüljek, hogy beértem, mert bele is halhattam volna, mert belső gyulladás, ami végzetes is lehet. Adott két injekciót, azt mondta készüljek fel, mert nagyon fogok görcsölni. Hát csak túl éltem. Ja másnap hajnalban indultunk nyaralni kocsival horvátországba a szüleimmel, akkor már tudtak mindent, de csak azért hibáztattak,hogy miért nem kértem segítséget tőlük. Apukám az egész út alatt úgy vigyázott rám, mint egy kisgyerekre.


Hát ennyi a sztorim

2009. máj. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!