Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetesen mennyit mozog a baba?

23 hetesen mennyit mozog a baba?

Figyelt kérdés
Még csak 3 hete érzem őt és kívűncsi lennék, naponta mennyit érzitek őt mozogni? mert nekem olyan, mintha bevált kis napirendje lenne, mindig ugyanolyan időben jelentkezik be:)
2009. máj. 19. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Én reggel érzem a kávém után és este 9 után, mikor lefekszek. Lehet, hogy napközben is mozog, de nyilván észre sem veszem, mert nem figyelek rá. Esetleg ha leülök olvasni picit, amíg a nagyobb alszik, akkor pár perc múlva jelez. De este és reggel mindig. :)
2009. máj. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Este és reggel többet mozog mint napközben, ne aggódj bizots jól van.Gratulálok, kellemes babavárást.28 km
2009. máj. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ritkán mozgott a lányom:) Tanár vagyok, amikor órát tartottam,akkor éreztem meg először a 9. osztályban és azután is ott mozgolódott szívesen, főleg amikor irodalom óránk volt. Ne aggódj fog még mozogni többet is, főleg este. Szép várandósságot!!!
2009. máj. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!