Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok. Lányomt...

7 hetes terhes vagyok. Lányomtól elkaptam azt a vírust, ami hányással, hasmenéssel jár. Az orvos diétát, smectat javasolt. Lehet a babámnak baja a betegség miatt?

Figyelt kérdés
Lázam nincs. Nagyon aggódom, mert nem nem marad meg bennem semmi. Duphastont szedek, szerintem azt is kihánytam.
2008. márc. 28. 07:23
 1/4 anonim ***** válasza:

A hányás hasmenés azért veszélyes,mert legyengül a szervezeted,ugye baba is kirabolja.De ha azt vesszük,sokan egy falatot sem tudunk enni az elején annyira rosszul vagyunk,akkor nem hiszem,hogy nagy baj lehet.Lehet egy kis vas folsav együttes nem ártana azért.

Hogy lehet-e baja,az elég nehéz magmondani,majd kiderül,de ha elég erős az immunrendszered,akkor nem kell aggódni.A fő,hogy tényleg ne legyen lázad.

2008. márc. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, Sajnos nem tudok érdemleges válszat adni, viszont a párom is épp most lábalt ki ebből, hozzáteszem 2 nap alatt.Különaludtunk, de félek, hogy átterjed rám.Cseppfetőzéssel terjed?Nemtudod, hogy hogy kaptad el?

Várom a válaszod, köszönöm eklőre is.

21 hetes kismami

2008. márc. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nézd, lányom egész éjjel hányt, hűtőfürdőztünk, stb. Hiába mostam állandóan kezet, és próbáltam vigyázni, úgy látszik ez mégsem volt elegendő. Végső soron nem bírtam ki - és elkerülhetetlen volt - hogy ne érintkezzek vele.
2008. márc. 28. 08:20
 4/4 anonim ***** válasza:

21 hetes kismama vagyok, s én most lábaltam ki belőle. A legfontosabb, hogy ki ne száradj!! Folyamatosan inni kell, még ha kihányod is. És pótolni kell a sót. Egyél piritóst, jól sózd meg! Ha 2 napon kersztül nem marad meg benned semmi, be kell menni az ügyeletre infúzióra, különben baja lehet a babádnak. Az ultogestan ugynaz, mint a duphaston, csak azt a hüvelybe kell rakni. esetleg irass fel azt. és a nőgyógyászoddal is konzultálj mindenképpen!!

ne aggódj! ha lázad van, nyugodtan bevehetsz lázcsillapitót. ha tartósan van lázad, az baj. de ez a virus, nem jár lázzal.

2008. márc. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!